Як перемістити вікно.

Відкрите на робочому столі вікно можна не тільки переміщати в межах екрану, але і задавати йому певні розміри і параметри, наприклад, показ вікна поверх інших активних додатків.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Той, хто використовує комп'ютер в більшій мірі для роботи, напевно не раз стикався з необхідністю переміщення і зміни розмірів відкритих вікон папок і додатків на робочому столі. Сьогодні відкритого документа можна задати практично будь-які параметри його відображення, що дозволяє зробити процес роботи за комп'ютером ще більш комфортним.
2
Переміщення відкритого вікна через властивості папки. На панелі інструментів завжди відображається маленька іконка відкритого документа. Щоб перемістити вікно в іншу точку екрану, ви можете клікнути по значку документа правою кнопкою мишки і вибрати параметр «Перемістити». Після того, як ви виберіть даний параметр, натисніть на ліву кнопку мишки, і, утримуючи її, перетягніть вікно в потрібне місце. Як тільки ви це зробите, знову натисніть на ліву кнопку мишки, щоб закріпити положення вікна.
3
Переміщення відкритого вікна «напряму». Щоб оперативно задати потрібне положення для відкритої папки, клікніть лівою кнопкою мишки по її верхній грані, і, утримуючи кнопку в натиснутому положенні, перемістіть вікно в будь-яке місце на екрані. Щоб закріпити його положення, просто відіжміть кнопку мишки.
4
Щоб задати відчиненого вікна потрібний розмір, наведіть курсор на будь-яку межу відкритої папки. Як тільки покажчик перетвориться в подвійну стрілочку, клікніть лівою кнопкою мишки, і, утримуючи її, задайте потрібний вам розмір вікна.
Бувають випадки, коли користувач працює з файлами відразу в декількох папках, і йому необхідно одночасно бачити їх вміст, або відкрите вікно блокує доступ до потрібних ярликам, або ж робота йде відразу на двох моніторах. Тоді стає актуальним питання, як переміщати вікна на робочому столі, щоб вони не закривали огляд і не заважали один одному.
Інструкція
1
Майже всі вікна програм і папок можуть бути змінені або переміщені. Перше, на що вам варто звернути увагу, це на режим відображення вікна. Подивіться у правий верхній кут вікна відкритої папки: там розташовані три кнопки: «Згорнути», «Розгорнути» і «Закрити».
2
Окрему увагу приділіть середній кнопці «Розгорнути». Якщо ви натиснете на неї, вікно повністю займе робочий стіл, і ви не зможете нічого з ним зробити. Щоб перейти в інший режим, знову натисніть середню кнопку, в підпису до неї буде відображатися вже інша команда - «після розгортання».
3
Для того щоб перемістить вікно, підведіть курсор до верхнього краю обраної папки, клацніть лівою кнопкою миші і, утримуючи її натиснутою, перетягніть вікно в потрібну вам область. Після цього відпустіть кнопку миші. Майте на увазі, що операція завжди буде виконуватися для активного вікна, тобто для того вікна, яке знаходиться поверх інших.
4
Якщо вікно занадто велике, його можна зменшити. Для цього підведіть курсор до будь-якого з чотирьох кутів вікна. Дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд діагональної двосторонньої стрілки і натисніть ліву кнопку миші. Утримуючи її натиснутою, рухайте мишею у відповідному напрямку, поки вікно не прийме бажаний розмір.
5
Також можна зменшити (збільшити) висоту або ширину вибраного вікна. Для цього підведіть курсор до верхнього (нижнього) або бічному краю вікна і дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд вертикальної або горизонтальної стрілки. Далі потримайте ліву кнопку миші і дійте так, як описано в попередньому кроці.
6
Перемикатися між вікнами можна декількома способами: за допомогою миші або клавіатури. У першому випадку вам достатньо клацнути лівою кнопкою миші по будь-якому видимому фрагменту потрібної папки. У другому випадку слід натиснути клавішу Alt і, утримуючи її, натискати клавішу Tab доти, поки підсвіченої не опиниться потрібна вам папка.