Як вирішувати ребуси.

Ребус - це різновид загадок, в яких загадує слово потрібно вгадати за малюнками, які містять букви або цифри. На картинках ви також можете зустріти інші позначення, які вказують на певне читання слова. Розгадування ребусів - досить захоплююче заняття, воно є справжньою розминкою для вашого розуму. Для того щоб розгадати ребус, ви можете скористатися наступним набором правил і вказівок.
Інструкція
1
Назва предметів, які зображені на картинці, необхідно читати тільки в називному відмінку.
2
Іноді предмет, зображений в ребусі, може мати два або більше назв (наприклад, нога або лапа). Також предмет може мати як загальна назва, так і конкретне (наприклад, риба - загальна назва, а щука, карась - конкретне). Тому вміння правильно назвати річ, зображену на малюнку - запорука успіху. Найефективніший спосіб вирішення ребусів - розшифровка зображення по частинах, тобто вам потрібно записати всі найменування предметів, а потім скласти їх в текст.
3
Якщо картинка перевернута, то слово потрібно читати справа наліво, наприклад, кріт - торк.
4
Якщо ліворуч або праворуч від картинки намальовані одна або дві перевернуті коми, то в кінці або на початку слова необхідно прибрати одну або дві букви відповідно.
5
Якщо над малюнком розташовані цифри, то тоді букви, з якого складається слово, треба читати в такому порядку, в якому стоять цифри.
6
Якщо поруч з намальованим предметом є закреслена буква, то її необхідно виключити з назви даного предмета.
7
Над картинкою можуть стояти дві букви зі знаком «дорівнює» між ними, це означає те, що ліва буква замінюється правою.
8
Іноді в ребусах можуть зустрічатися дроби. В такому випадку дріб замінюється приводом «Під», наприклад, «н/я» розшифровується як «ЯПОДН» або «Підніми».