Як переформатувати файл.

Переформатування pdf- файлу використовується для зміни формату відображення документа. В умови переформатування входить обов'язкове дотримання масштабу документа, при цьому в документі не повинні зникнути будь-які знаки або символи. Процес переформатування можна здійснити за допомогою редактора pdf-файлів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acrobat Reader.
Інструкція
1
Перед початком конвертації файлу , робочу область необхідно змінити під розмір кишенькового пристрою. Для цього натисніть лівою кнопкою миші на елементі мінімізації вікна документа. При цьому загальний вигляд зменшився на 50%. В поле «Масштаб» виставте значення 100%.
2
Натисніть меню «Вид» - виберіть пункт «переформатувати».
3
Вміст всього документа, який ви відкрили, переформатовується так, щоб повністю відповідати вікну документа. Після виконання цієї дії, ви можете прочитати будь-який рядок без використання горизонтальної смуги прокрутки.
4
Найчастіше після переформатування відбувається зрушення деяких елементів навігації: розмітка сторінок, виноски і т.д. Їх неможливо встановити на належні їм місця.
5
Розглянемо приклад зміни масштабу в даному документі. Змініть значення поля «Масштаб» з 100% до 400%. Здійсніть прокручування документа, щоб переглянути, як переформатувався текст. Варто відзначити, що для перегляду всієї рядки також не потрібне використання смуги прокрутки.
6
Якщо при зміні масштабу документа, спостерігається часткова втрата даних, а саме тих, які були виконані крупним шрифтом, необхідно зменшити масштаб для появи зниклих елементів документа.
7
Як тільки ви закінчите переглядати текст з переформатувати документа, зробіть відновлення вікна документа Acrobat Reader. Для цього натисніть лівою кнопкою миші на кнопці Fit Page головній панелі інструментів.