Як навчитися не брати зайвих речей у відпустку.

Ось і прийшов час для довгоочікуваного відпустки. І в ваших планах провести тиждень-другий на узбережжі моря. Але, як відомо, відпустка починається, насамперед, зі зборів валізи. І щоб важкі сумки не здавалися вам зайвим тягарем, навчитеся брати з собою тільки необхідні речі.
Ретельно вивчіть правила авіакомпанії (якщо ви відправляєтеся на літаку), адже розв'язний вага однієї валізи варіюється від класу, яким ви летите. Щоб не витрачати гроші в аеропорту за перевагу багажу, слід навчитися брати з собою лише мінімум необхідних речей. Ручна поклажа повинна важити не більше п'яти кілограм. Покладіть в сумку документи, необхідні ліки, телефон, гроші, фотоапарат і зарядні пристрої.

Бувалі мандрівники вже знають про те, що слід брати з собою на відпочинок не те, що можливо буде потрібно, а то без чого не обійтися. Часом здається, що вам буде потрібно практично все. Вміст валізи повністю залежить від того місця, куди ви збираєтеся відправитися: в горах вам не знадобляться босоніжки і туфлі на підборах, а також вечірню сукню. Путівка на морське узбережжя увазі собою наявність купального костюма, сандалій, парео і капелюхи.

Розкладіть на підлозі або ліжка всі речі, які вирішили взяти з собою в подорож. Уважно огляньте і приберіть в сторону все непотрібне і другорядне - другі брюки або третя за рахунком плаття. Можна скласти попередньо список, розділяючи свій багаж на групи (білизна, одяг, косметика, ліки). Потім відкрийте шафи і пройдіться по списку. Перед від'їздом дізнайтеся погоду того міста, де вам належить відпочивати. Можливо, вам не знадобляться теплі речі, тоді їх можна залишити вдома, не навантажуючи чемодан, а прихопивши лише легку накидку для вечірньої прогулянки.

Засоби особистої гігієни є важливою складовою вашого багажу, але все це є в сучасних готельних номерах, тому не варто брати величезні пляшки з шампунем, гелем для душу і кондиціонером. Якщо ж ви вирішили відпочити дикуном або в скромному готелі без шикарних апартаментів, то слід віддати перевагу невеликим дорожнім міні-наборам з усіма необхідними засобами для гігієни (до того ж можна все це купити на місці). І так, ніяких рушників, праски і фена - все це вам надасть готель будь-якого типу.