Як намалювати вазу для квітів.

Малюючи натюрморти з квітами, початківці художники часто зосереджуються на зображенні яскравих суцвіть і забувають про те, що на вазу необхідно затратити стільки ж зусиль. Щоб предмет, намальований в останню чергу і з останніх сил, не зіпсував всю картину, вигострюємо навик зображення вази для квітів.
Вам знадобиться
  • Простий олівець, ластик, акварель, палітра, пензлі
Інструкція
1
Горизонтальній лінією позначте площину, на якій стоятиме ваза - це лінія стику горизонтальної площини (стола) і вертикальної (стіни).
2
Намітьте місце розташування, розмір і форму вази. Досить буде приблизно накидати її контури олівцем (твердість ТМ або 2Т). Залиште на аркуші місце для тіні від предмета і для самого букета. Також при традиційній композиції необхідно залишити «повітря» у верхній і нижній частині простору.
3
Проведіть вертикальну вісь, на якій будуватиметься ваза. Подумки розберіть предмет на складові частини - конуси, циліндри та сфери, з яких складається її складна форма. За допомогою візування визначте, як співвідносяться між собою ці частини за розміром. Відрізками відзначте їх висоту і ширину на центральній осі.
4
Побудуйте кожну з фігур в основі вази. Для цього проведіть горизонтальну вісь для кожної з них і відповідно до законів перспективи позначте межі фігур.
5
Зітріть всі допоміжні лінії.
6
Визначте 2-3 кольори, що є основними для вази. Зробіть їх трохи світліше, ніж потрібно, і залийте поверхню малюнка, залишивши незакрашенним відблиск, якщо ваза глянсова.
7
Розберіть предмет по зонам, які знаходяться в тіні і на світлі. Подивіться, як змінюється основний колір в цих місцях (як правило, в тіні колір набуває холодний відтінок, на світлі - теплий, якщо немає рефлексів від інших предметів або драпірування).
8
Самі опуклі місця вази злегка размойте і оттените холодним кольором у власній тіні.
9
Тонкою кистю опрацюйте деталі - візерунки на поверхні, грань горлечка і т.д.
Зверніть увагу
Якщо ви надумали намалювати натюрморт наприклад "вазу з квітами", то для початок роботи треба поставити сам натюрморт, який будете малювати. Для початок легкими лініями намітьте де буде ваша база і квіти, проведіть вісь вази, що б вона у вас була р
Корисна порада
Якщо ви хочете намалювати вазу з квітами, то рекомендую залишити більше місця зверху. Також можна позначити межі вази по ширині. Четвертим етапом буде надання остаточної форми для нашої вази. З'єднуємо наші круги, домальовували підставку, якщо це потрібно. Зараз можна починати малювати квіти, якщо ви хочете намалювати квітку у вазі.