Як перевести сторінку в інтернеті. переклад стрінічкі інтернету.

У житті кожного користувача мережі інтернет настає такий момент, коли йому потрібно інформація, яка розташовується тільки на іноземних сайтах. Як правило, рівень знання іноземної мови у рядового користувача недостатній для правильного прочитання такого роду сторінок. Єдиним, надійним і доступним варіантом може бути використання сервісів швидкого перекладу електронних сторінок. Онлайн-перекладач допоможе вам в перекладі не тільки звичайних новинних сайтів, але впорається і зі складнощами технічних інструкцій.
Інструкція
1
Все сервіси, доступні сьогодні в мережі, працюють за принципом «однієї кнопки». Одним натисканням ви отримуєте повний переклад сторінки. Принцип роботи цих сервісів дуже схожий, але різниця їх результатів "на обличчя". Одним з найпоширеніших і зручних є сервіс від компанії Google. Він включає в себе підтримку близько 60 мов світу. Ви можете додати цей сервіс в панель «Вибране», яка примикає до головної панелі. Перебуваючи на англомовній сторінці, достатньо натиснути на кнопку перекладача в «обраних», для його запуску. Також є можливість простого копіювання будь-якого тексту в вікно редактора цього сервісу.
2
Якщо ви хочете користуватися послугами сервісу «Сократ Персональний», то спочатку зробіть закачування дистрибутива програми на ваш жорсткий диск. Після установки програми, вона автоматично з'явиться в правій частині панелі завдань (треї). Перейдіть на сторінку , яка вас зацікавила - скопіюєте потрібний текст - вставте цей текст у вікно програми. Звичайно, це не так зручно, як у випадку з сервісом перекладу від Google, але якість перекладу знаходиться приблизно на близькому рівні.
3
Якщо вас зацікавить перекладач компанії Pragma, то перекладені тексти ви будете отримувати одним натисканням однойменної кнопки. Програма добре працює тільки з браузером Internet Explorer.
Зверніть увагу
Не використовуйте дані сервіси на сторінках з захистом даних. Це сторінки, адресу яких починається з "https://, а також сторінки, на яких здійснюється введення реєстраційних даних, включаючи логіни і паролі.
Корисна порада
Якість перекладаються текстів, все-таки, залишає бажати кращого. Найякісніший переклад можна отримати тільки від людини, яка не тільки вивчав цю мову, але і проживав за кордоном.