Як відправити в mail лист. Як відправити лист на маил.

Даний сервіс надає кілька послуг. Крім оправлення самого письма, є можливість відправити з повідомленням будь-які прикріплені файли. Є функція « лист з повідомленням», яка дозволяє точно встановити чи отримав лист адресат.
Вам знадобиться
  • Зареєстрований поштовий ящик в сервісі mail.ru.
Інструкція
1
Для того щоб користуватися даними поштовим сервісом вам необхідно зареєструватися і отримати поштовий ящик.
2
Припустимо, що у вас є поштовий ящик. Запустіть браузер. В адресному рядку введіть рядок: mail.ru. Натисніть «enter». Перед вами з'явиться сторінка пошукової служби mail.ru. У лівій частині ви побачите блок входу в поштову службу. В поле ім'я і пароль введіть назву поштової скриньки, і пароль які ви отримали при реєстрації в даному поштовому сервісі. Зверніть увагу, вводити потрібно першу частину адреси ящика, до напису «@ mail.ru». Натисніть кнопку «Увійти». Перед вами відкриється одна з сторінок вашого поштового ящика.
3
Знайдіть вкладку «Написати лист ». Клікніть по ній лівою кнопкою миші. Відкриється вікно для нового повідомлення.
4
В поле «Кому» вказуєте адресу поштової скриньки, на який ви хочете відправити лист . В поле «Тема» обов'язково вкажіть тему листа. Інакше одержувач листа може його видалити, навіть не прочитавши. Нижче ви побачите кнопку «прикріпити файл». Натиснувши на неї, ви зможете додати потрібні вам файлу до сообщенію.Чуть нижче знаходиться поле для повідомлення. Сюди ви пишіть текст самого пісьма.После того як, текст повідомлення написаний. Уважно перевірте рядок «кому». Тут повинен бути вірно введений адресу одержувача. Перевірте ще раз текст листа, тему повідомлення і прикріплені файли. Після цього натисніть кнопку «Відправити». Лист відправляється до адресата.
5
Після цього ваше лист буде розмішатися на вашій пошті в папці «Надіслані». Де ви зможете його відкрити і прочитати. Лист доставляється практично миттєво. І можна з упевненістю сказати що в перебігу пари хвилин ваше повідомлення буде доставлено адресату.