Як оновити трафік.

Програма Traffic Inspector є проксі-сервером, через який здійснюється вихід одного або декількох комп'ютерів у мережу. Адміністратор може повністю контролювати трафік, має можливість налаштувати мережевий екран програми, забезпечивши максимальну безпеку користування інтернетом. При виході нової версії програми постає завдання поновлення старої зі збереженням усіх існуючих налаштувань системи.
Інструкція
1
Перед оновленням програми Traffic Inspector необхідно створити копію папки, в яку встановлена програма, щоб відновити її в разі необхідності. Для того щоб у новій версії зберегти всі налаштування старої, скопіюйте базу даних і конфігураційний файл.
2
Не забудьте перевірити ключ активації продукту. У випадку, якщо термін доступу до даного оновленню закінчився раніше дати виробництва дистрибутива, активувати дистрибутив буде неможливо.
3
Для переходу з версії 2.0 на нову 2.0.1 спочатку необхідно деінсталювати попередню версію програми. Для цього зайдіть в «Установку і видалення програм», знайдіть у списку Traffic Inspector і натисніть кнопку «Видалити». Не забудьте перед видаленням програми зробити копію папки, в яку вона була встановлена. Це дозволить, в разі необхідності, відновити стару версію. Налаштування програми при деінсталяції не видаляється.
4
Після видалення програми запустіть установку нової версії (в ту ж папку, де стояла стара). Якщо ви хочете перенести в нову версію папки Config і Data, перед початком копіювання зупиніть службу Traffic Inspector.
5
Для того щоб перейти з версії 1.1.5 на 2.0.1, перенесіть налаштування клієнтів, баланси і тарифні плани за допомогою «Майстра переходу». Врахуйте, що в процесі роботи Майстра буде зроблений перезапуск сесії і перенесення залишків, при цьому сесія білінгу закриється. Зверніть увагу, що перенесення статистики, SMTP-шлюза, логов проксі-сервера, а також даних із зовнішніх лічильників неможливий.
6
Запустіть майстер перенесення конфігурації - здійсненний файл GotoTI20.exe в zip-архіві програми. Як тільки майстер закінчить свою роботу, перевірте всі налаштування Traffic Inspector: тарифи, фільтри, правила, баланс і т.д. Якщо вами планується використання групових рахунків, поновіть агенти на клієнтських комп'ютерах.
7
При переході з версії програми 1.1.4 на нову 2.0.1 перенесуться лише налаштування, паролі, логіни і групи користувачів. Буде потрібно перенастроювання всіх правил і фільтрів програми.