Як нафарбувати вії, щоб вони були довгі. Як нафарбувати вії щоб зробити їх довгими.

Будь-яка жінка мріє мати пишні і довгі вії. Звичайно, не всіх природа обдаровує красивими віями з народження, але правильний макіяж і постійний догляд за віями допоможуть зробити їх довгими. Подовжити вії можна за допомогою туші та правильного способу її нанесення.
Вам знадобиться
  • Туш, щіточка для розчісування вій, пудра, оливкова олія.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до нанесення туші на вії, їх потрібно завити. Спеціальні щипці допоможуть придбати віям зігнутість і виразність. Для того, щоб завити вії, необхідно затиснути їх щипцями на кілька секунд. Затискати вії потрібно акуратно, намагаючись сильно не здавлювати.
2
Додатковий обсяг і довжину вій допоможуть отримати - правильно підібрана туш, і певна технологія її нанесення. Для початку, вії потрібно покрити тонким шаром пудри. Після цього, можна приступити до фарбування вій.
3
Туш необхідно наносити тонким шаром і два рази: перший шар є основою, другий - коригуванням. Після нанесення першого шару туші, потрібно трохи почекати до повного висихання вій. Потім, узявши щіточку туші вертикально, потрібно провести їй від кореня вії до кінчика. Найдрібніші частинки туші прикріпила саме на кінчиках вій, що і створить збільшення довжини. Щоб додати віям густоту, щіточку потрібно тримати горизонтально. Щіточкою туші необхідно рухати від однієї сторони до іншої, щоб частинки туші затримувалися між віями, створюючи об'єм.
4
Як тільки другий шар туші висохне, потрібно розчесати вії за допомогою спеціальної щітки для вій. Саме вона прибере непотрібні грудочки туші, і добре розділить вії.
5
Щоб зробити вії довгими, важливо правильно підібрати туш. Спеціальна подовжує туш містить частинки, які обволікають кожну вію і роблять її довшою. При використанні товстої пензлики туші вії будуть більш об'ємними і пишними.
Корисна порада
Для того, щоб вії виглядали довгими і красивими, необхідно за ними доглядати, і правильно видаляти макіяж з очей. Найкраще, для видалення туші з вій використовувати оливкову олію - воно не тільки добре очищає, але і надає лікувальну дію на кожну вію.
Довгі, пухнасті, загнуті вії надають погляду особливу загадковість і глибину, роблять його звабливим. На жаль, не всіх жінок природа обдарувала таким багатством, тому доводиться йти на невеликі хитрості і самим доповнювати те, чого не вистачає від народження. Нафарбувати довгі вії , ймовірно, вміє кожна дівчина, але далеко не кожна вміє це робити правильно.
Вам знадобиться
  • Туш для вій, щипчики для завивки вій, пудра, косметичні ватяні палички
Інструкція
1
Перш ніж приступати до макіяжу очей, необхідно підібрати підходящу туш. При виборі звертати увагу треба не тільки на марку виробника і ціну, але і на призначення самої туші. Якщо у вас чутливі очі, схильні до подразнень, беріть тільки гипоаллергенную, що не містить воску туш від гарного бренду. Так, вона буде не так довго триматися, як водостійкі засоби, але зате ви застрахуете себе від багатьох неприємних наслідків, таких як почервонілі очі, різке печіння і сльозоточивість.
2
Якщо у вас від природи густі, але короткі вії, вибирайте туш з подовжують ефектом, який дозволить наростити відсутню довжину. А якщо ви щаслива володарка довгих вій, дивіться, щоб щіточка для туші була вигнутою форми - це дозволить одночасно підкручувати вії в процесі фарбування.
3
Щоб отримати дійсно довгі вії , перед початком фарбування необхідно нанести на них тонкий шар пудри. Щіточку треба тримати вертикально і акуратно вести до кінців вій вгору. В цьому випадку удлиняющие частинки туші будуть прилипати до кінчиків вій, роблячи їх набагато довшим. Не потрібно прагнути нанести відразу товстий шар туші, навіть якщо здається, що вії недостатньо прокрашени. Це тільки створить потворний ефект «лапок павука» з грудками засохлої туші. Наберіться терпіння і трохи почекайте.
4
Після нанесення першого тонкого шару туші, дайте віям підсохнути, а потім накрасьте їх ще раз. Намагайтеся профарбовувати вії по всьому століття, особливо ретельно проводячи щіточкою в куточках очей. Коли туш просохне, вії необхідно розчесати, щоб видалити зайві грудочки і розділити злиплі вії.
5
Завивати вії краще вже після нанесення туші, хоча це і не жорстке правило. Для завивки будуть потрібні спеціальні щипчики зігнутої форми. Вони додадуть красивий вигин віям і зроблять очей візуально більш відкритим. А домогтися ефекту особливо довгих вій, що нагадують накладні, допоможе один невеликий секрет. Необхідно спочатку нафарбувати вії тонким шаром туші, що додає об'єм, після її висихання їх небагато припудрити і нанести ще один шар туші, але вже подовжуючої.