Як повісити телевізор.

Якщо ви плануєте монтувати телевізор на стіну, вам слід максимально відповідально підійти до цієї справи. Якщо монтаж виробу буде виконаний неякісно, телевізор може впасти в будь-який момент.
Вам знадобиться
  • Будівельний висок, перфоратор, будівельний рівень.
Інструкція
1
В першу чергу вам необхідно виконати точну розмітку для подальшої установки фіксуючого елемента, який утримуватиме телевізор на стіні. Для цього візьміть будівельний схил і відзначте олівцем вертикальну лінію. Це необхідно для правильної установки кронштейна (якщо він буде закріплений нерівно, то і сам телевізор буде встановлений навскоси). Накладіть кронштейн точно на центр лінії і відзначте отвори для подальшого Засвердлювання. Більшість сучасних моделей ТВ передбачають можливість обертання кронштейна після його фіксації, в такому випадку, вертикальна розмітка необов'язкова.
2
Тепер вам потрібно засвердлити отвори в стіні. Для цього підберіть бур, діаметр якого буде менше діаметра дюбеля на 1 міліметр (дюбеля йдуть в комплекті з виробом). Висвердлите в стіні отвори, і, наклавши на них кронштейн, забийте дюбеля в стіну. Переконайтеся, що конструкція надійно зафіксована, а її підставу перебуває в нерухомому положенні. Тільки після цього ви можете приступити до навішування телевізор а.
3
Навішування вироби здійснюється за методом «паз в паз». Якщо кронштейн передбачає можливість обертання, ви можете виставити телевізор по ідеальній горизонтальній лінії. Для цього покладіть на ТВ будівельний рівень і регулюйте положення вироби до того моменту, поки не отримаєте оптимального результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KJTr3qYCutc
Сучасні телевізори настільки тонкі, що так і просяться на стіну. На стіні телевізор не займатиме місце, і дивитися його буде набагато зручніше.
Вам знадобиться
  • Для того щоб повісити телевізор на стіну, вам знадобиться спеціальний кронштейн, який можна купити в магазинах побутової техніки та електроніки.
Інструкція
1
Щоб повісити телевізор на бетонній або цегляній стіні, достатньо нанести розмітку для отворів кронштейна, потім просвердлити отвори, вставити в них дюбеля і прикрутити кронштейн до стене.Кронштейн складається з двох частин - одна кріпиться до стіни, а інша до телевізора . Після того, як обидві частини закріплені, їх потрібно з'єднати, дотримуючись інструкції до кронштейну.
2
Якщо стіна, на яку ви плануєте повісити телевізор, зроблена з гіпсокартону, то замість звичайних дюбелів слід використовувати спеціальні дюбелі для пустотілих конструкцій. Після того, як потрібні дюбеля будуть вкручені в стіну, закріпіть одну частину кронштейна, і вставте в неї відповідну частину, прикручену до телевізора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ja8ekXzqJDI