Куди поїхати відпочивати влітку з дітьми.

Вибирати місце для відпочинку потрібно дуже ретельно, особливо якщо ви їдете з дитиною. Слід подбати про те, щоб малюк був у безпеці в іншому місті або тим більше країні. Також важливо зуміти вибрати місце, де дитині буде дійсно приємно і цікаво відпочивати.
Найважливіший момент у виборі місця відпочинку з дитиною - це питання безпеки. Не варто їздити в місця, де розвинена злочинність, де нападають на туристів, лютують хвороби, є велика ймовірність виникнення стихійних лих та ін. Пам'ятайте також про те, що дитячий організм набагато гірше дорослого переносить зміну клімату. Саме з цієї причини не варто допускати різких перепадів температур, а також подорожувати в країни і міста, де є небезпечні тварини, отруйні комахи та ін. Наприклад, такі місця як Кенія і пустеля Сахара набагато більше підійдуть для дорослого відпочинку, ніж для детского.Еслі ви вирішили поїхати до моря, звертайте увагу на країни, міста і курорти, де є хороші чисті пляжі без небезпечних зон і отруйних морських мешканців. Наприклад, ви можете відправитися в Іспанію, Болгарію, Італію, Грецію, а також в деякі російські міста, в тому числі в Туапсе. Бажано зупинятися в хороших готелях, поруч з якими розташовані елітні пляжі. Поїздка на море - відмінний варіант сімейного відпочинку, потрібно лише правильно вибрати место.Еслі ви хочете, щоб ваша дитина не тільки добре відпочив, а й поправив здоров'я, вибирайте лікувальні курорти. Наприклад, деякі середземноморські курорти дуже корисні для дітей із захворюваннями легенів, а відпочинок в Єгипті на узбережжі Червоного моря може допомогти малюкам із захворюваннями серцево-судинної системи. Хороші санаторії є в Болгарії та Криму.Чтоби дитині дійсно сподобалося відпочивати, та й ви не стежили за ним постійно і могли трохи відволіктися, бажано вибирати міста і готелі, де є багато розваг для дітей. Особливо цим славиться Туреччина: там можна знайти і дитячі кімнати, і професійних аніматорів, і нянь, і ігрові майданчики, і навіть ресторани зі спеціальним меню для малюків. Один з найкращих варіантів - курорти в Анталії, адже там діти зможуть знайти все, що знадобиться їм для чудового відпочинку.
Відпустка всі чекають з нетерпінням, адже це час, який можна присвятити собі, родині, відпочинку, спілкуванню з друзями і подорожам. Якщо в сім'ї є дитина, потрібно ретельно вибирати місця для відпочинку.
Інструкція
1
Багато в чому, відповідь на це питання залежить від віку дитини. Якщо йому немає року, то краще не планувати далеких подорожей, так як діти не завжди добре переносять тривалі перельоти і переїзди в транспорті, вони можуть захворіти при різкій зміні клімату або харчування. Ідеальний варіант відпочинку з дитиною - поїздка в село, де можна недорого зняти будиночок і відмінно відпочити на свіжому повітрі в оточенні полів, лісів і річок. Такий спокійний відпочинок подарує здоров'я і гарний настрій і вам, і дитині.
2
Діти старшого віку (від року до чотирьох років) легше акліматизуються в іншому, більш жаркому кліматі. З ними можна з'їздити в Анапу, Крим чи Геленджик. Необхідно враховувати, що дитина вже пересувається самостійно, тому важливо, який пляж буде на курорті: піщаний або кам'янистий. Для комфорту та безпеки дитини ви повинні вибирати готель з гарною дитячою кухнею, де є облаштована зона відпочинку для всієї родини. Словом, відпочинок з дитиною повинен приносити радість і задоволення, а не хвилювання і страх за його здоров'я і безпеку. Тому всі тонкощі потрібно продумати заздалегідь.
3
Для дітей від п'яти до десяти років цікаві і привабливі дитячі атракціони та розваги, які є на пляжах хороших курортів. Якщо ви хочете відправитися за кордон, то можна вибрати Італію, Францію чи Грецію.
4
Якщо ваша дитина вже виріс, то, швидше за все, йому доведеться до душі відпочинок без батьків. Розгляньте варіанти курортів, де діти-підлітки живуть окремо в молодіжних таборах під керівництвом старших наставників. При цьому ви можете бачитися з дитиною так часто, як забажаєте. Подібні курорти є в Хорватії, на Кіпрі.
5
Відпочинок з дітьми повинен бути спрямований на забезпечення комфорту, безпеки, приємного проведення часу для вас і дитини. Якщо ви прагнете до тихого і спокійного відпочинку, можна поїхати до Фінляндії, де сучасні блага цивілізації сусідять з дикою природою.
6
Якщо у відпустці ви хочете мати можливість присвячувати частину часу собі, то можна поїхати в Туреччину, в багатьох турецьких готелях можна скористатися послугами кваліфікованої няні, говорить по-російськи. Поки ви гуляєте по магазинах або їздите на екскурсії, дитина буде в надійних і добрих руках.
7
Якщо дитина часто хворіє, зміцнити його здоров'я можна на Кримських курортах або на Північному Кавказі. Із закордонних курортів в даному випадку підійде Крит.