Як приєднати балкон до кімнати.

На жаль, типові види квартир не відрізняються великими розмірами кімнат, тому людині рано чи пізно стає тісно і незатишно, хочеться простору і свободи. Найоригінальніше рішення збільшення житлового простору - приєднати балкон до кімнати.
Якщо ви чітко вирішили для себе діяти в заданому напрямку, тобто задумали суміщення балкона з кімнатою, необхідно в першу чергу зайнятися паперовою тяганиною. Ви повинні отримати спеціальний дозвіл на перепланування та погодити план робіт з організацією при префектурі вашого округу. Так як переробка балкона в житлову кімнату включає в себе досить багато технологічних операцій, вимагає багато досвіду і знань, слід довірити процес переробки справжнім професіоналам. Інакше наслідки можуть бути просто катастрофічними. Приєднання балкона пов'язане з рядом проблем, пов'язаних із забезпеченням перепланування, теплопостачання і утеплення. Так як балкон - не опалювальний ділянку квартири, необхідно ретельно продумати спосіб додаткової подачі тепла, адже типові стояки розраховані виключно на певні обсяги приміщень. Додаткове місце і обсяг повітря вимагає прогріву, що може привести до зниження ефективності опалювальної сістеми.Начінать роботи необхідно з парапету балкона. Якщо він повністю або хоча б частково металевий, слід провести першим ділом кладку парапету з піноблоків. Нерідко зовнішня обробка здійснюється за допомогою сайдинга. Якщо ж парапет повністю бетонний або цегляний, немає необхідності в кладці піноблоків. Наступний етап у здійсненні приєднання балкона до кімнати - скління. Необхідно замінити віконні конструкції на більш надійні і якісні, потім монтуються козирки, підвіконня і відливи. Після чого проводиться герметизація по всьому периметру балкона. Далі необхідно демонтувати балконний блок і встановити на місце утворився виступу своєрідну стільницю, яка буде служити барною стійкою або місцем для зберігання кімнатних рослин. Можливо, за цим столом ви будете працювати чи він стане улюбленим місцем дитини для малювання. Укладіть утеплювач по всьому периметру захисної конструкції. Потім проводиться монтаж підлоги: прикріпіть до плити брус і встановіть вологостійку фанеру або дошку. Вмонтовуйте теплий електрична підлога, настелите лінолеум або ламінат, прикріпіть плінтуса. Не обійдеться такий балкон без розеток, вимикачів і світильників, тому слід зробити розводку електрики. Залишилося прикріпити обрешітку до стін і обшити їх і стеля обраними оздоблювальними матеріалами. Проведіть обробку укосів, вмонтовуйте світильники, тумби, полиці і шафи (якщо є в цьому необхідність і передбачено вами).
Приєднання балкона не простий процес, що вимагає звернення до професіоналів, крім цього перепланування потрібно узгодити з міжвідомчою комісією. Ідея приєднання балкона , виникає у власників невеликої житлоплощі, в таких квартирах більшість перегородок несучі, і з цієї причини їх не можна перенести. Тому єдину можливість для збільшення площі, можна реалізувати, об'єднавши балкон і житлове приміщення.
Інструкція
1
Починати роботу слід з огорожі балкона , яке, як правило, зроблено з металевої решітки, ЖБ плити або цегли. Досить часто під огорожею є місце для стоку води. Тому перед утепленням балкона , потрібно закласти всі існуючі щілини.
2
Наступним етапом є установка віконних блоків, для скління балконів краще застосувати порожнистий жорсткий ПВХ профіль з тонкими перегородкамі.Етот профіль має великий термін експлуатації, важко займистий, має хороші теплоізоляційні показники і додасть потрібну механічну прочность.Стеклопакет краще встановити двокамерний, такий збереже тепло і поліпшить звукоізоляцію.
3
Після завершення фасадних робіт, можна демонтувати існуючий балконний блок і вікно і поступово розширювати утворюється отвір. Труднощі може виникнути саме в розширенні отвору, т.к. не завжди можна отримати бажаний результат.В панельних будинках зовнішні стіни виготовлені з ЖБ панелей, тому в них можна видалити тільки підвіконну частина, при цьому ні в якому разі не можна зачіпати робочу арматуру. У цегляному будинку стіна може бути несучої і самонесущей, тому за рахунок простінків можна розширити отвір.
4
Утепленню балкона потрібно приділити особливу увагу. Спочатку слід монтувати каркас, після чого укласти пароізоляцію, потім шар - утеплювача і гідроізоляціі.Пол потрібно утеплити жорстким утеплювачем, в той час як стеля і стіни можна утеплювати легким утеплювачем. Пінопласт як утеплювач використовувати заборонено, це пожежонебезпечний матеріал.
5
Після всіх цих робіт, можна зайнятися внутрішньою обробкою. Стіни і стеля обшити гіпсокартоном, який в наслідок можна забарвити, обклеїти шпалерами, облицювати панелями з дерева. На підлогу можна укласти паркет, плитку, ковролін. Буде не погано, якщо на балконі буде тепла підлога, це дозволить замінити опалювальні прилади.