Як почати займатися йогою.

Йога - найдавніша індійська практика, що об'єднала в собі вдосконалення фізичне і духовне. В даний час йогою займаються люди різного віку і статури. Багато хто прийшов у світ йоги, щоб поправити здоров'я або схуднути, і лише мала частина шукає в практиці спокій і прагне зрозуміти внутрішнє «Я».
Інструкція
1
Зараз багато фітнес і йогоцентри пропонують послуги з освоєння цього найдавнішого мистецтва. При виборі викладача йоги спочатку доведеться довіритися відгуками займаються. Якщо ви хочете освоїти безпосередньо класичний напрям індійської йоги, то вибирайте центр, де викладають хатха - йогу. Існує також багато інших різновидів йогических практик: крийя, кундаліні, раджа і т.п. Але новачкам краще почати з освоєння хатха - йоги. Популярне в даний час напрямок фітнес - йога підійде для людей, охочих позбавлення тільки від зайвої ваги.
2
З перших же занять викладач йоги повинен поговорити з вами на тему очищення організму. Виберіть відповідні для вас способи, почніть з простих, і поступово освоюйте складніші. Без позбавлення від накопичених за попередні роки шлаків і токсинів освоєння йогических практик неможливо. Точніше, в фізичному плані у виконанні асан шлаки вам заважати не будуть, але в організмі поступово будуть відбуватися зміни з кожним органом, і забруднення можуть завадити легким змінам і спровокувати запальні процеси в тілі.
3
Не поспішайте відразу ж освоїти дуже складні асани, не турбуйтеся, якщо багато чого не виходить. Сконцентруйтеся в перші місяці на вивченні базового комплексу асан, суглобової гімнастики, йогического дихання, крий (очищенні організму за допомогою дихання і фізичних способів). Поступове вивчення йоги призведе ваш організм в відмінний стан, а внутрішні відчуття будуть дивувати вас відкриттями щодня.
Зверніть увагу
Перед тим, як вперше розстелити килимок, запам'ятайте: йога - це не фітнес, тут вам не доведеться виходити за межі можливостей, змагатися з однодумцями в майстерному виконанні поз і іншими способами доводити свою фізичну спроможність. Якщо після занять у вас сильно болять м'язи - це означає, що ви вибрали невідповідний рівень навантаження.
Корисна порада
Домашні заняття йогою - це не проблема, якщо ви знаєте, що робити. Якщо ні, то давайте розберемося. По-перше, існують різні стилі йоги, і цілком природно займатися в рамках певного стилю. Щоб проводити заняття йогою самостійно, потрібно мати основу у вигляді циклу або послідовності асан, які ви можете щодня практикувати.