Як визначити моделі телефону. не можу визначити марку телефону.

Відсутність відомостей про моделі телефону на його корпусі не робить її визначення неможливою. Дізнатися модель того чи іншого мобільника сьогодні можна трьома різними способами.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, документи на виріб.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь на вулиці і вам необхідно отримати інформацію про стільниковий телефон, ви можете уточнити відомості про його моделі в будь-якому найближчому салоні стільникового зв'язку. Для цього зверніться до менеджера салону, або ж відшукайте аналогічний пристрій на вітрині (телефони зазвичай сортуються по брендам, так що вам не складе особливих труднощів знайти потрібну марку). Тут же ви зможете дізнатися про вартість нового вироби.
2
Крім візиту в салон стільникового зв'язку, перебуваючи на вулиці, ви також можете визначити модель телефону, розібравши його. Для цього відкиньте задню кришку пристрою і дістаньте батарейку з корпусу. На панелі телефону ви побачите наклейку, на якій відображені відомості про марку телефону.
3
Найбільш простим способом визначення моделі телефону є його вимикання. Після того, як пристрій було вимкнено, увімкніть його знову. В процесі завантаження телефону на дисплеї буде відображена інформація про його моделі .
4
Ви також можете встановити модель мобільного телефону, ознайомившись з документами на виріб. Цікавить вас інформація буде відображена на головній сторінці інструкції до пристрою. Крім інструкції, відомості про моделі можна побачити в товарному чеку (як правило, подібні дані вказуються в полі «Модель»).