Як зняти варіатор на "Бурані". Як поставити противотуманки на юпітер 5.

Снігоходи «Буран» випускаються вітчизняною промисловістю вже не одне десятиліття. Досить прості і надійні, вони, тим не менш, потребують періодичного обслуговуванні та ремонті. Одним із завдань при цьому може стати зняття варіатора.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - комірець;
  • - мастило Літол-24 або ЦИАТИМ-201.
Інструкція
1
Варіатор являє собою безступінчату автоматичну клиноременную передачу, що дозволяє плавно регулювати передане двигуном тягове зусилля. Конструкція варіатора така, що він автоматично підлаштовується під умови руху, вибираючи найбільш оптимальну передачу. Це дозволяє двигуну працювати в найбільш сприятливих умовах при різному навантаженні, а снігоходу розвивати максимальну швидкість.
2
Так як «Буран» випускаються вже досить давно, на них використовуються різні види воротарів. Одним з найбільш поширених і добре себе зарекомендували є варіатор «Сафарі», саме він встановлюється на більшість «Буранов».
3
Щоб зняти варіатор «Сафарі», спочатку відкрутіть його кришку, вона кріпиться шістьма болтами. Відвертаючи два останніх болта, притримуйте кришку, щоб знаходиться під нею пружина не "вистрілила». Потім зніміть пружину, знайдіть в валу отвір під комірець. При необхідності злегка утопите рухливий диск варіатора, щоб отвір у валу стало видно.
4
застопорилися колінвал з боку маховика, вставивши під зубці шестерні відповідний металевий предмет. Вставте в отвір у валу комірець і відкрутіть гвинт. Різьба звичайна, права. Після відкручування ви зможете зняти варіатор цілком.
5
Щоб варіатор надійно і довго працював, необхідно стежити за його справністю, своєчасно виконувати профілактичні роботи. Зокрема, через кожні 3000 км пробігу необхідно змастити вал під розрізної втулкою. Використовуйте для змащення Літол-24 або ЦИАТИМ-201. Слідкуйте, щоб мастило не потрапляла на конусні поверхні дисків. Через кожні 6000 км необхідно перевіряти стан вкладишів і втулок на осях важків. Знос втулок оцінюється за величиною люфту важків, він не повинен перевищувати 1 мм. Знос вкладишів оцінюється за величиною зазору між ними і направляючими ребрами рухомого диска, він не повинен перевищувати 1,5 мм.