Як включити чат на сервері.

Чат - це програма, завдяки якій на сервері можна створювати середовище спілкування в онлайн режимі. У ній відвідувачі сайту можуть знайомитися, знаходити однодумців за інтересами, спілкуватися.
Вам знадобиться
  • Скрипт чату, FTP-менеджер, хостинг.
Інструкція
1
Щоб включити чат на сервері, зайдіть в інтернеті на будь-який сайт, присвячений веб-програмуванню. Завантажте з нього необхідний вам скрипт. При його виборі слід пам'ятати про те, що PHP або Perl без зусиль можна встановити практично на будь хостинг. А ось ASP відноситься до таких скриптам, які підтримують не всі провайдери. Під час завантаження подивіться на тип програми, а так само зверніть увагу на те, чи зберігає скрипт чату всі дані в базі даних і працює він з вашими файлами.
2
Після завантаження скрипта на комп'ютер розархівуйте його в директорію сервера. Якщо локального сервера у вас немає, скачайте з інтернету і встановіть собі будь-яку з безкоштовних програм Denwer або XAMMP. Вони допоможуть полегшити налагодження і настройку підключення чату на хостингу. Після установки в обов'язковому порядку уважно прочитайте прикладений до вашого скрипту файл readme. У ньому можуть бути розписані різні нюанси підключення чату на сервері за допомогою того чи іншого скрипта.
3
Запустіть інтернет-браузер і введіть в адресний рядок локальний адресу місця розташування вашої програми. Це скоріше за все буде виглядати приблизно так: http://localhost/папка_разархивированного_скрипта. Створіть базу даних в PhpMyAdmin. Запустіть інсталяційний файл. Потім просто виконуйте всі інструкції, які будуть спливати в вікні браузера. Досить складні програми найчастіше мають автоматичний установник, що значно спрощує настройку.
4
Тепер переконайтеся в тому, що все коректно відображається і правильно функціонує. Потім почніть завантаження через FTP-менеджер скрипта на ваш хостинг. Залишилося тільки виконати необхідні настройки в потрібних файлах.
Корисна порада
Якщо після включення чату на сервері під час його експлуатації скрипт видаватиме помилки, спробуйте зв'язатися з розробником даної програми або просто встановити інший чат.