Як накачати внутрішню частину стегна. Як накачати м'язи внутрішньої частини стегна.

Внутрішня частина стегна - одна з найбільш проблемних зон у багатьох жінок. Систематичні фізичні вправи допоможуть значно поліпшити вигляд внутрішньої поверхні стегна. Проводите заняття не менше 3 разів на тиждень і результат стане помітний через вже місяць.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки вздовж тіла. На видиху перенесіть вагу тіла на праву ногу і зігніть її в коліні, з вдихом поверніться у вихідне положення. Повторіть випад на ліву ногу. Зробіть по 15 - 20 повторень на кожну ногу.
2
Встаньте близько спинки стільця, перенесіть вагу тіла на ліву ногу і підніміться на шкарпеточку. Зробіть правою ногою мах вгору і вправо, потім вгору і вліво. Зробіть 20 повторень. Поміняйте ногу.
3
Ляжте на правий бік, спираючись на лікоть правої руки. Ліву ногу зігніть в коліні, стопу поставте за правою ногою, щоб коліно дивилося точно вгору. Пряму праву ногу напружте і робіть качають руху вгору, не торкаючись підлоги. Вправа повторіть 40 разів на кожну ногу.
4
Встаньте на коліна, руки розташуйте на підлозі під плечима. Зігнуту в коліні праву ногу підніміть вгору і вправо, зробіть 20 повторень. Проробіть вправу лівою ногою.
5
Ляжте на підлогу, руки вздовж тіла, прямі ноги підніміть під кутом 90 градусів. Робіть рух «ножиці» протягом 5 хвилин. Потім зігніть ноги в колінах і робіть вправу «велосипед».
6
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на стегнах. Підніміться на носочки, з видихом присядьте якнайнижче, відтягніть куприк тому. На вдиху встаньте, утримуючись на носочках. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
7
Чудово тренують м'язи внутрішньої поверхні стегна стрибки зі скакалкою, біг, ходьба по сходах, їзда на велосипеді, біг по пересіченій місцевості. Використовуйте будь-яку можливість, щоб забезпечити м'язам додаткове навантаження і красива лінія внутрішньої поверхні стегна не помітить позначитись.
Зверніть увагу
У цій статті ми розповімо вам про те, які з вправ, спрямовані на те, щоб максимально правильно накачати внутрішню частину стегна, можна успішно виконувати в комфортних умовах вашого власного будинку або офісу без необхідності використання дорогих тренажерів.
Корисна порада
Очевидно, що в сучасному світі швидкого харчування, стресів і поганої екології досягти подібної мети неможливо без хоча б найменших зусиль. В даному випадку плата за хороше здоров'я і красиву фігуру - регулярні заняття фізичними вправами. Сьогодні ми розглянемо те, як накачати стегна.