Як підключати субтитри в смартфоні.

Якщо ви власник новенького смартфона з оновленою операційною системою сімейства Symbian 3, швидше за все ви використовуєте його не тільки за прямим призначенням, але і здійснюєте перегляд відеозаписів або фільмів. Деякі люблять дивитися фільми з перекладом, а деякі люблять фільми без перекладу. Приміром, студент хоче швидко освоїти іноземне вимова, от він і дивиться фільм без перекладу, бо російською мовою він дивився його кілька разів. Але якщо цьому студенту попадеться такий фільм, де він не може розібрати кілька слів, без субтитрів тут не обійтися.
Вам знадобиться
  • Смартфон з Symbian 3, відеозапис, субтитри.
Інструкція
1
А як додати субтитри в смартфон, адже це не комп'ютер, і навіть не нетбук. З нетбуком було б зручніше, але його теж не завжди є можливість брати. Адже він не легше смартфона, а в кишеню його точно не покласти. Тому, щоб не чекати вечора і дивитися потрібний фрагмент фільму на комп'ютері, скористайтеся завантаженням субтитрів на ваш смартфон.
2
Створіть в папці з відеозаписами флеш-накопичувача окрему папку, призначену для розміщення відео з субтитрами.
3
Скопіюйте ваш фільм, а також файл субтитрів в недавно створену вами папку на флешці смартфона.
4
Відкрийте відеопрогравач на смартфоні і завантажте цей фільм з субтитрами.
5
Варто відзначити, що загальна кодування, як для відеозапису, так і для субтитрів, повинна бути UTF-8. Це кодування означає, що ви будете переглядати субтитри з підтримкою російської мови. Інші кодування відображають російські слова у вигляді порожніх квадратиків.
6
Для того щоб зберегти субтитри в потрібній кодуванні, скористайтеся програмою «Блокнот». Відкрийте файл субтитрів цією програмою - натисніть меню «Файл» - «Зберегти як» - вкажіть тип «Всі файли» - кодування UTF-8 - натисніть кнопку «Зберегти».