Як відновити інформацію.

Якщо ви ненароком стерли потрібну інформацію у своєму комп'ютері, не впадайте у відчай - це не смертельно. Так, неприємно, але поправимо. Відновити потрібну інформацію , випадково витерті файли цілком реально. Ось декілька порад про те, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Щоб повернути витерту інформацію на колишнє місце вам знадобиться безкоштовна програма Recuva.
Інструкція
1
Recuva - вельми проста і зручна в зверненні вільно розповсюджується програма. Вона спеціально розроблена для відновлення видаленої інформації. Скачайте її до себе на ПК.
2
Запустіть Recuva. Ви відразу можете відключити майстер установки - програма настільки проста, що він вам не знадобиться.
3
Встановіть потрібний вам російська мова. Зайдіть в Налаштування, а потім пройдіть по ланцюжку: Options - Language - Russian.
4
Виберіть диск, на якому була розміщена загублена інформація, і натисніть на опцію «Аналіз».
5
Коли аналіз диска буде завершений, вам буде показаний список видалених з нього файлів - поруч з кожним з них ви побачите кольоровий кружечок. Зелений кружок - файл можна відновити повністю, жовтий - можна відновити частково, червоний - відновити неможливо.
6
Знайдіть у цьому списку інформацію , яку вам необхідно відновити, відмітьте ці файли галочкою та натисніть на кнопку «Відновити». Зачекайте хвилину. Інформація відновлена на колишнє місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6SNARLuBh3U
Зверніть увагу
Програма Recuva не тільки відновлює, але і остаточно видаляє непотрібні файли.
Корисна порада
Втрачати інформацію прикро, робіть резервне копіювання.