Як зшити офісне плаття.

Жінки, які більшу частину дня проводять в офісі, змушені при виборі ділового костюма дотримуватися строгих правил. Можна урізноманітнити гардероб, доповнивши його офісним платтям, яке дозволить своїй власниці залишатися жіночною та елегантною, не переступаючи меж ділового дрес-коду.
Вам знадобиться
  • - плательная тканина;
  • - швейна машина;
  • - потайна застібка-блискавка.
Інструкція
1
Оптимальним варіантом для офісу є сукня-футляр, яке прекрасно комбінується з кардиганом і болеро. Вибираючи матеріал для пошиття сукні, віддайте перевагу тканинам класичних, стриманих кольорів. Для літа підійдуть світлі відтінки, наприклад, пісочний, блакитний, світло-сірий. Для зимового сезону можна вибрати стриманий бордовий, синій, сірий. Пам'ятайте, що в діловому гардеробі немає місця напівпрозорим легким тканинам.
2
Розкроїте з тканини одну деталь середній частині і дві деталі бічних частин переду. Потім виконайте по дві деталі спинки, передню і задню половинки кожного рукава. Зробіть викрійки мішковини кишень, обтачку горловини і дві косі бейки для окантовки пройм.
3
Стачайте виточки на деталях спинки і заутюжьте глибини до лінії середнього шва. Потім разутюжьте припуски швів. Для вшивання кишень складіть обидві мішковини з припусками входів в кишені лицьовими сторонами. Приметайте і прітачать по лініях рельєфного шва. Заутюжьте мішковини вперед і зшийте. Виконайте бокові шви.
4
Приступайте до обробки пройм. Складіть кожну косу бейку навпіл уздовж, назовні лицьовою стороною. Пріутюжьте. Прикладіть складену бейку до зрізу пройми так, щоб її згин лежав на відстані 1 см від лінії шва, і пришити. Зріжте припуски ближче до рядку. Відвернувши бейку на виворітну сторону, отстрочите краю пройми.
5
Прітачать передні половинки рукавів до переду, а задні - до спинки. Заутюжьте припуски швів на рукава. Виконайте плечові шви, припуски разутюжьте. Припуски на подгибку низу рукавів заутюжьте на виворіт і пришити вручну.
6
Ушийте уздовж зрізів деталей спинки потаємну застібку-блискавку. Тільки після цього з'єднайте деталі спинки, починаючи строчку від їх нижніх зрізів і доводячи її до нижнього кінця застібки.
7
На передній і задній Обтачку горловини виконайте плечові шви. Лицьовими сторонами складіть отриману деталь з сукнею і приколіть до зрізу. Прокладіть рядок вздовж горловини. Потім відверніть обтачку і настрочити на припуски. Відвернувши обтачку тепер вже на виворітну сторону, пришити її до тасьму блискавки і припуску.
8
Підверніть і заутюжьте низ сукні, пришийте його вручну.