Як жінці навчитися водити автомобіль.

Уже історично склалося неоднозначне ставлення до представниць слабкої статі за кермом. Але насправді жінки водять нітрохи не гірше, ніж чоловіки. Для цього потрібно позбутися комплексів і старанно вчитися.
Інструкція
1
В сучасних автошколах дають хорошу базу для початківця водія. Однак ця система освіти не гарантує вам отримання вичерпних знань і умінь. Тому перший час виїжджайте на дорогу тільки під наглядом знайомого інструктора або просто досвідченого водія. Пам'ятайте, що в управлінні автомобілем ніяк не можна вчитися на власних помилках.
2
Намагайтеся керувати своїми емоціями і почуттями. Адже підвищена емоційність - головний недолік жінок за кермом. Найчастіше неоднозначна реакція водія призводить до серйозних аварій. Вчіться швидко реагувати на ситуацію на дорозі. Ні в якому разі не впадайте в паніку. Постарайтеся подолати всі психологічні затиски. Не вважайте, що вам потрібно відвойовувати у чоловіків на дорозі своє місце. Ви маєте повне право нарівні з ними їздити за кермом. Пам'ятайте, шанобливе ставлення на дорозі до себе можна придбати завдяки грамотному водінню.
3
На невеликий порожній майданчику відпрацьовуйте окремі елементи водіння. Зазвичай великі труднощі у жінок викликає їзда заднім ходом, а також рух в обмежених умовах. Для того щоб полегшити собі парковку, встановіть на свій автомобіль спеціальний датчик. Перший час досить важко відчувати габарити машини, тому корисною для вас буде і камера заднього виду.
4
Для того щоб швидко звикнути до жвавому рухові, щодня виїжджайте на міські дороги. Робіть такі виїзди в момент мінімальної завантаженості дороги. Відпрацьовуйте до абсолютної впевненості маршрут, по якому найчастіше будете їздити.
5
Вчіться прогнозувати на дорозі можливі дії інших водіїв. Спостерігайте за автомобілістами з сусідніх рядів, особливо в районі світлофорів і пішохідних переходів. Слідкуйте за ситуацією на дорозі на дві машини вперед. Дотримуйтеся до швидкості потоку. Приблизно кожні п'ять секунд дивіться в дзеркала заднього виду, навіть якщо дорога порожня - ситуація може швидко змінитися.