Як вибрати жіночий зимовий пуховик.

Непросто вибрати жіночий зимовий пуховик. Моделей багато і кожна по-своєму красива, тому ґрунтуватися потрібно не тільки на своєму смаку, але і на якості та експлуатаційних характеристиках пуховика.
Інструкція
1
У першу чергу вивчіть складу виробу. Важливою характеристикою є співвідношення пуху і пера. Саме за цим показником ви зможете оцінити, чи достатньо теплим буде пуховик. Якщо ви плануєте носити його виключно в міських умовах, то оптимальним буде співвідношення пуху і пера в набиванні в рівних частках. Але якщо ви збираєтеся провести зимові свята на свіжому повітрі, віддавайте перевагу тим моделям, в яких процентний вміст пуху становить не менше 80%. При бажанні можна придбати більш дешевий варіант пуховика з наповнювачем з холлофайбер. Він нітрохи не відстає за своїми характеристиками від пухових моделей.
2
Тепер зверніть увагу на спосіб розподілу пуху. Найчастіше полотно прострочити прямокутниками. За їх розмірами можна припустити про те, як довго проноситься річ. Якщо прямокутники великі, то в процесі носіння пух згрупуються у нижнього шва. В результаті пуховик перестане бути теплим. Стисніть поділ пуховика в своїх руках. Якщо пух якісний і розподілений всередині полотна правильно, то він зім'ятий ділянку відновить первісну форму. Потім обмацайте пуховик. Наповнювач в ньому повинен бути м'яким, рівномірно розподіленим. Виворіт пуховика повинна бути прострочена.
3
Зверніть увагу на наявність дрібних елементів в оздобленні пуховика. Якщо вони є, значить в комплекті має бути додано запас деталей.
4
Постарайтеся вибрати фасон, який буде актуальний не один рік. Кожен сезон змінюються деякі деталі пуховиків: колір, довжина, обробка. Віддавайте перевагу таким моделям, які прийнято вважати класичними. Зверніть увагу на фасон «аляска», який вже довгий час не втрачає своєї популярності. Його відрізняє великий капюшон і обробка з хутра. В ідеалі в гардеробі жінки має бути два пуховика - короткий, який можна надягати в теплу погоду, і довгий.
Вибираючи верхній одяг, кожна людина намагається підібрати для себе щось практичне, тепле, ну і, звичайно ж, гарне. Пуховик - річ унікальна. Мало того, що придбати його можна за досить недорогою ціною, так ще й відповідає останнім модним тенденціям. Щоб вибрати жіночий пуховик ні на один сезон, варто враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, який фасон пуховика ви хотіли б придбати. На сьогоднішній день виробники представляють велику різноманітність моделей: коротких і довгих, з різними наповнювачами і забарвленням.
2
Вибір наполнітеляОбратіте увагу: наповнювач може бути як натуральний (з пуху гусака, лебедя, качки), так і штучний (синтепон або вата). Якщо пуховик заповнений пухом штучного походження, це теж дуже практична і тепла річ, що витримує будь-яку прання. Бійтеся підробок: моделі з ватним (синтепоновим) наповнювачем не здатні вберегти навіть від слабких заморозків і з часом скочується і збивається, втрачаючи свій первісний вигляд.
3
Уважно огляньте річ. Якщо пуховик наповнений синтепоном або ватою, він (синтепон) обов'язково полізе з швів, видаючи себе. Ретельно обмацайте річ. Якщо ви відчуєте колкость, швидше за все, виробники заощадили на пусі, замінивши його пір'ям. Така модель не надто довговічна і прослужить вам не більше 1-2 сезонів. Також зверніть увагу на склад, зазначений на етикетці пуховика. Пам'ятайте: якісна модель складається з 30% пера і 70% пуху, на дотик вона пружна і м'яка.
4
Визначте модель пуховика на вагу. Звичайно ж, не варто бігти до найближчих ваг і зважувати його. Але все ж, якісна річ не повинна бути важче 1 кг, навіть якщо вона дуже довга. Пуховик по більшій мірі повинен складатися з пуху, а він дуже легкий.
5
Постарайтеся вибирати пуховик в магазині. Запам'ятайте: більшість підробок збувається саме на ринках; підробляється навіть така гарантія якості, як докладає до речі мішечок з наповнювачем. У ньому вони можуть помістити дійсно натуральний пух, який до внутрішнього наповнення моделі не має ніякого відношення.