Як перевести трафік.

Трафіком називається кількість відвідувачів сайту за певний термін. Випадкові поодинокі відвідування сайту трафіком не рахуються, він повинен бути безперервним. Переклад трафіку в гроші - один з можливих заробітків в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - свій сайт або блог з досить високою відвідуваністю.
Інструкція
1
Встановіть на ваш сайт партнерську програму. Найчастіше в цьому зацікавлені інтернет-магазини. Якщо через посилання, розміщену на вашому сайті, відвідувачі перейдуть в магазин і здійснять в ньому покупку, то ви отримаєте певну суму комісійних.
2
Додайте контекстну рекламу. Після установки JavaScript коду системи контекстної реклами на сайті будуть з'являтися оголошення, що відповідають його тематиці. Оплата буде перераховуватися за кожен клік відвідувача по оголошенню.
3
Якщо у вас є достатньо популярний блог, на який підписано не менше 300 чоловік, ви можете заробити на його трафіку трьома способами: 1) публікувати серед своїх записів пости на задану замовником тему; 2) розміщувати постових (текстові посилання на сайт, розташовані, як правило, в кінці запису); 3) продати блог новому власнику.
4
Використовуйте фон сайту. По суті, він являє собою віртуальний рекламний щит, який бачить кожен відвідувач, тому його можна віддати під рекламне оформлення.
5
Продавайте контент. Зручність контенту полягає в тому, що він існує в цифровому вигляді, а значить, його можна зберігати на сайті в будь-якій кількості і продавати зацікавленим в ньому відвідувачам.
6
Виділіть місце для платних посилань. Власники сайтів шукають способи збільшити свій трафік, а для просування сайту в пошукових системах потрібно, щоб на нього вели посилання з інших джерел. Місце під такі посилання може приносити невеликий, але стабільний дохід.
Корисна порада
Для того щоб забезпечити постійний трафік, необхідно регулярно оновлювати вміст сайту і оптимізувати його для пошукових систем.