Як поміняти втягує реле. Як полагодити втягивающее в стартере не знімаючи.

Якщо при спробі завести автомобіль стартер «не крутить», немає характерних звуків перед запуском двигуна, або з'явилося незвичайне «гудіння», можливо, вийшло з ладу втягує реле. Замінити його можна самостійно, для цього необхідно буде спочатку зняти стартер.
Вам знадобиться
  • - ключ «на 10»;
  • - ключ «на 13»;
  • - ключ TORX E5;
  • - викрутка;
  • - подовжувач для торцевих головок;
  • - торцовая головка «на 10».
Інструкція
1
Отсоедините «мінусовий» провід від акумуляторної батареї. Відверніть гайки затяжок хомутів, звільніть затяжки і зніміть шланг повітрозабірника спочатку з корпусу повітряного фільтра, а потім з самого повітрозабірника.
2
Зніміть повітрозабірник. Потім відверніть гайки кріплення теплоізоляційного щитка. За допомогою подовжувача і торцевої головки «на 10» виверніть болт кріплення щитка до кронштейну правої опори двигуна знизу автомобіля і зніміть теплоізоляційний щиток.
3
Викриття нижній болт кріплення стартера внизу автомобіля. Відверніть два верхніх болта кріплення стартера.
4
Вийміть роз'єм з виведення втягує реле стартера. Відверніть гайку і зніміть провід з верхнього контактного болта реле. Потім зніміть стартер вгору.
5
Відверніть гайку кріплення контактного проводу втягує реле за допомогою торцевого ключа «на 13». Виверніть болти кріплення реле до стартера. Краще це робити, використовуючи ключ TORX E5.
6
Виведіть якір реле із зачеплення з важелем привода і зніміть втягує. Проведіть установку нової запчастини. Слідкуйте за тим, щоб наконечник втягує реле зачепився з важелем приводу.
7
Встановіть стартер на місце і підключіть дроти, провівши всі операції в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Перед зняттям стартера і втягує реле виключіть такі несправності в автомобілі: розряджання, присутність окалин, слідів окислення на клемах, наявність пошкоджень проводки, погане закріплення контактів. Цілком ймовірно, що автомобіль може не заводитися саме з цих причин.
Корисна порада
Якщо є можливість, виконуйте роботи по зняттю стартера на оглядовій ямі, або скориставшись підйомником. Для кріплення втягує реле до стартера краще використовувати мідні гайки і шайби. Вони не будуть «пригоряти», і їх легко відкручувати.
Теплові реле широко застосовуються в промисловості і в побуті, здійснюючи захист електродвигунів в багатьох технічних пристроях. Принцип дії таких реле заснований на властивості біметалів змінювати свою форму при нагріванні, розриваючи електричну ланцюг. Вибір теплового реле в чому визначається його призначенням і конкретними особливостями електроустаткування, що підлягає захисту.
Інструкція
1
Вибираючи конкретний пристрій, виходите з того, що одна з основних вимог до теплових реле - відповідність їх номінального струму току устаткування, що підлягає захисту. Крім того, теплові реле нерідко самі вимагають захисту від короткого замикання, для чого в схеми підключення реле слід включати запобіжники.
2
Усвідомте для себе межі застосовності теплових реле , щоб грамотно вибрати тип захисту. Якщо в захищається системі можливі аварійні режими роботи електродвигуна, не пов'язані з підвищенням споживаного струму, то використання теплового реле не дасть необхідного захисного ефекту. Для таких випадків в обмотку статора двигуна вбудовується спеціальна тепловий захист.
3
Якщо ж до теплового захисту обладнання не пред'являється спеціальних вимог, теплове реле вибирайте з урахуванням того, що максимальний струм робочого режиму реле не повинен бути нижче номінального струму захищається обладнання. Інший критерій вибору - ток установки реле повинен трохи перевищувати номінал двигуна (в межах 5%).
4
Також зверніть увагу на те, що підбирати теплове реле має забезпечувати більший запас для регулювання струму установки реле в сторону зменшення та збільшення. У самому ідеальному варіанті запас для регулювання повинен бути дуже великим, що робить захист більш надійною і керованою. На настановної шкалою реле зверніть увагу на наявність одного-двох значень в обидві сторони від положення рукоятки, відповідного першій установці.
5
При виборі теплових реле для захисту асинхронних електродвигунів від перевантажень, здатних виникнути при обриві однієї з фаз, використовуйте реле типу РТТ або ГТВ. Такі прилади можуть вбудовуватися безпосередньо в магнітні пускачі, захищаючи двигун від заклинювання ротора і затягнутого пуску.
6
Вибираючи конкретну модель, орієнтуйтеся також на наявність вбудованого індикатора, що показує стан теплового реле зараз.