Як підготуватися до олімпіади.

У будь-якому освітньому закладі є учні, які в силу своїх можливостей і прагнень знають предмет краще за інших. Для них конкуренція в класі вже нічого не дає, тому вчителі намагаються вивести їх на більш високий рівень. Для цього призначені олімпіади. За допомогою таких розумових змагань можна дізнатися, хто кращий з кращих, і, звичайно ж, нагородити переможця.
Інструкція
1
Підготовка до олімпіаді - процес далеко не простий. Потрібно витратити багато часу і сил для досягнення результату. Необхідно розуміти, що суперники будуть високого рівня, можливо навіть вище вашого. Для підготовки потрібно виділити час. Загальний час підготовки повинно бути не менше трьох тижнів щоденних занять. Можна робити один вихідний на тиждень. Час, відведений на підготовку потрібно розраховувати індивідуально, з урахуванням хобі та інших позашкільних занять. Але оптимальний час щоденних занять повинно бути не менше двох-трьох годин на день.
2
Наступним кроком обдумайте план індивідуальних занять. Це дуже важливо. Ніхто крім вас не може знати прогалини в ваших знання і перевагах. Якщо ви вирішили займатися 3:00 в день, то 1:00 можна посвітити теорії, друга година практиці по темам, які ви погано знаєте. Третя година віддайте практиці по задачам і темам, які ви знаєте добре. Якщо ви не будете приділяти уваги темам, які добре розумієте, і зациклитеся на другому варіанті, висока ймовірність «зміни полюсів». Ця ситуація, коли теми погано розуміються стануть добре розуміються і навпаки.
3
Найголовніше займатися з педагогом. Олімпіадні завдання і питання, виходять за рамки шкільного навчання. Тому без допомоги вчителя вирішення таких завдань може затягнутися. Пам'ятайте, що вчитель зацікавлений у вашій перемозі, тому сміливо звертайтеся до нього. Педагог може забезпечити потрібної літературою і спеціальними «задачниками».