Як налаштувати спливаючі вікна.

Працюючи в інтернеті, користувачі досить часто зустрічаються зі спливаючими вікнами. Іноді ті можуть нести корисну інформацію, але найчастіше є звичайною настирливої рекламою. Якщо ви не хочете бачити такі вікна, необхідно налаштувати використовуваний вами браузер.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Далеко не всі браузери мають однаково ефективні засоби боротьби з рекламою і, зокрема, із спливаючими вікнами. Оцінити цю ефективність досить просто - якщо браузер справляється з блокуванням реклами, навіть при активній роботі в мережі ви будете бачити спливаючі вікна вкрай рідко.
2
Використовуйте для роботи в мережі браузер Опера АС. Цей браузер є доопрацьованій користувачами версією браузера Опера, в нього включено багато ефективні засоби боротьби з рекламою. Навіть з настройками за умовчанням ви позбудетеся від більшості спливаючих вікон. При необхідності ви можете провести більш тонке налаштування, додавши до чорного списку певні рекламні блоки або, навпаки, дозволивши спливаючі вікна для деяких сайтів. Щоб заблокувати відкрийте пункт меню «Налаштування» і відзначте чекбокс «Блокувати незапитуваної вікна». Браузер буде повідомляти вам про заблокованих вікнах в невеликому зникаючому повідомленні в правому нижньому кутку екрану. Ви можете відкрити заблоковане вікно і подивитися його, клікнувши повідомлення браузера.
3
Якщо ви працюєте з браузером Mozilla Firefox, для настройки блокування спливаючих вікон відкрийте пункт меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Вміст» і відзначте пташкою пункт «Блокувати спливаючі вікна». При необхідності ви можете налаштувати виключення, натиснувши кнопку праворуч від пункту блокування.
4
При використанні браузера Internet Explorer натисніть кнопку «Сервіс», потім виберіть рядок «Блокування спливаючих вікон». Далі ви можете включити блокування або відключити її, вибравши один з двох пунктів. IE дозволяє переглянути заблоковані вікна, для цього достатньо клікнути мишкою що з'явилася панель інформації про блокування спливаючого вікна.
5
Популярний браузер Google Chrome не має вбудованих засобів блокування спливаючих повідомлень. Але його творці передбачили можливість встановлення додаткових розширень для боротьби з рекламою. Відкрийте пункт налаштувань (значок гайкового ключа), виберіть пункт «Параметри», потім «Розширення». Далі виберіть пункт «Переглянути галерею» і виберіть необхідне розширення.