Як підвищити продажі інтернет-магазину.

В інтернет-магазинів є цілий ряд переваг в порівнянні із звичайною торгівлею: швидка організація бізнесу, економія на оренді торгових площ, максимально широка географія продажів і т.д. Але щоб підприємство стало успішним, необхідно дуже добре продумувати і впроваджувати різні методики збільшення продажів.
Інструкція
1
Подбайте про оформлення торгових карток. Додайте в них найбільш повну інформацію про товар, вкажіть всі його достоїнства і недоліки. Будьте чесними з покупцями. Тільки в цьому випадку клієнт, зробивши одну покупку, повернеться за одною і розповість про інтернет-магазині своїм знайомими.
2
Виділіть на сайті місце, де покупці зможуть обмінюватися думками про придбаному товарі. Це також приверне в магазин додаткових клієнтів. Організуйте консультації менеджерів щодо спірних питань.
3
Продумайте і пропишіть на сайті гарантії для покупців. Купуючи товар в інтернет-магазині, клієнти повинні бути впевнені в його якості. Обов'язково передбачте механізм повернення грошей. Зазвичай це робиться протягом двох тижнів з моменту покупки. Звичайно, в процесі роботи ви втратите деяку суму на повернення, зате магазин придбає хорошу репутацію.
4
Ефективний спосіб поліпшення продажів - збільшення суми чека. Для цього використовуйте методи стимулювання покупців на більш велику покупку. Складіть з товарів інтернет-магазину комплекти. Вони повинні бути трохи дешевше сумарної вартості цих же товарів. Приміром, ціна товару А - 500 рублів, а товару Б - 300, але в комплекті їх можна купити за 750 рублів. Це на 50 рублів дешевше, ніж придбати їх окремо.
5
Постарайтеся максимально розширити географію продажів. Зверніться для цього в кур'єрські компанії і виберіть для співробітництва найбільш вигідну. Практика роботи інтернет-магазинів показує, що іноді клієнти відмовляються від покупки через високу, на їх погляд, вартості доставки. Запропонуйте покупцям варіант самовивозу товару. Фахівці відзначають, що завдяки самовивозу продажі збільшуються на 30-50%. Організуйте також безкоштовну доставку товару при певній вартості замовлення.
6
Ведіть клієнтську базу. Вітайте своїх покупців зі святами і днями народження, інформуйте про розпродажі і проведення нових акцій. Придумайте вигідні умови для постійних клієнтів: всілякі бонуси, подарунки, дисконтні карти зі знижками.