Як навчитися писати лівою рукою.

Ліворукість довгий час вважалася дефектом розвитку, лівшів перенавчали з дитинства, причому часто дуже жорсткими заходами, що впливають на психіку набагато більше, ніж власне робота лівою рукою. Втім, зацикленість на превалюванні правої теж не завжди веде до хорошого результату: у праворуких менше розвинена права півкуля мозку, відповідальна за інтуїцію, творчість і ряд інших якостей. В результаті навчання лівостороннього письму ви зможете розвинути в собі ці властивості і відкрити деякі таланти.
Інструкція
1
Проведіть кілька простих тестів. По-впервих, схрестіть руки на грудях. Верхнє передпліччя - показник домінуючою сторони. Аналогічно сплетіть пальці рук і подивіться на верхній великий палець; поплескайте в долоні (чільна рука знову зверху). Врахуйте, чим більше показників говорять про вашу праворукости, тим складніше вам буде навчитися і, стало бути, тим більше терпіння вам буде потрібно.
2
Оцініть свою діяльність. Музикантам (оскільки вони грають, як правило, двома руками) навчитися буде простіше, оскільки ліва рука вже трохи має моторне уявлення про незалежну координації. До речі, жінкам теж буде простіше навчитися.
3
Візьміть дитячі прописи. Сядьте так, щоб світло падало спереду справа (для праворуких світло повинне падати спереду зліва), що не зліпив. Увімкніть розслаблюючу музику, якщо вам зручно займатися під фон. Напишіть одну сторінку однієї цифрою або однією літерою. Не поспішайте, стежте нема за швидкістю, а за рівністю накреслення.
4
Через двадцять-тридцять хвилин заняття зробіть перерву. Потім поверніться і допишіть сторінку.
5
Кожен день освоюйте по одній сторінці. Краще займайтеся короткими періодами кожен день, ніж 8:00 раз на тиждень. Як у випадку з переучуванням лівшів, ви можете нашкодити собі. Чи не допомагайте правою рукою, просто розслабте її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_df6oiP8FcI