Як розігнати ноутбук. Як підвищити продуктивність ноутбука.

Принципова відмінність ноутбуків від звичайних комп'ютерів полягає в тому, що ноутбуки являють собою мобільні пристрої, в яких досить складно міняти комплектуючі. Щоб підвищити продуктивність комп'ютера, найчастіше просто додають або замінюють важливі деталі. Цей спосіб не підходить для ноутбуків , бо максимум, що може зробити середньостатистичний користувач - це додати оперативної пам'яті. Ось декілька простих способів розгону ноутбуків .
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Якщо у вас є вільні слоти під оперативну пам'ять, то купите і встановите додаткову планку оперативки. Щоб правильно підібрати потрібну модель за характеристиками, встановіть будь-яку програму, яка буде показувати властивості вашого «заліза». Краще всього купити оперативну пам'ять ідентичну тій, що вже стоїть у вашому ноутбуці.
2
У випадку, коли ваша операційна система не змінювалася більше трьох місяців, проведіть очистку реєстру. Цей процес складно виконати вручну, тому встановіть програму, призначену для цих цілей. Одна з найпопулярніших - RegCleaner.
3
Якщо не допомогла і очищення реєстру, то необхідно вимкнути якнайбільше служб і процесів, що працюють у фоновому режимі. Справа в тому, що за замовчуванням в Windows використовується маса служб, непотрібних звичайному користувачеві. У зв'язку з цим, знайдіть список служб, зупинка яких не призведе до сумних наслідків, і відключіть їх.
4
Вимкніть індексацію файлів. Для цього зайдіть в властивості розділу диска, на якому встановлена операційна система. Приберіть галочку з пункту «Дозволити індексувати вміст файлів ...».
5
Періодично дефрагментируйте жорсткий диск. Зайдіть у властивості диска, виберіть вкладку «сервіс» і запустіть дефрагментацію. Рекомендуємо проводити цей процес раз на місяць.