Як оновити браузер. Оновити браузер безкоштовно.

Багато користувачів мережі інтернет стикалися з ситуацією, коли запустивши браузер, бачили оголошення, в якому попереджається про те, що у користувача застарілий браузер і для збереження безпеки комп'ютера необхідно оновити браузер до нової версії. Не варто нехтувати подібним вказівкам і слід оновити браузер. У даній статті ви дізнається, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Підключення до інтернет - мережі.
Інструкція
1
Оновлення браузера відбувається безкоштовно і не приносить користувачеві ніяких проблем. Під час оновлення браузера всі закладки, всі паролі і вся історія останніх відвідувань зберігаються і залишаються в новому браузері. Але краще перед оновленням програми імпортувати і зберегти всі потрібні вам закладки щоб уникнути їхньої втрати при оновленні браузера.
2
Оновлення браузера відбувається в кілька етапів. Відкрийте сайт розробника браузера. Адреса сайту можна знайти через пошук в інтернеті або посилання на сайт буде запропонована разом з інформацією про оновлення браузера.На сторінці, знайдіть кнопку «завантажити безкоштовно». Натисніть на цю кнопку.
3
У вікні завантаження файлу натисніть кнопку «зберегти». При цьому вам буде запропоновано вибрати місце, куди ви хочете зберегти файл.После збереження файлу, закрийте браузер. Відкрийте папку зі збереженим файлом.
4
Знайдіть і запустіть файл з розширенням .exe. Розпочнеться процес установки браузера. Чекаємо деякий время.Когда установка закінчиться, можливо, знадобиться перезавантажити комп'ютер. Тепер можна запустити браузер і насолоджуватися швидкої, безпечної і коректної роботою в інтернеті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I73AnRPBMzM
Корисна порада
Оновити браузер.