Як забезпечити повноцінний догляд за кучерявими волоссям.

Від природи кучеряве волосся унікальні. Вони є основною прикрасою людини. Щоб вони стали слухняними, потрібно навчитися правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Найбільш поширена проблема кучерявого волосся - це їх жорсткість, яка призводить до того, що волосся погано піддаються укладанню. Щоб зробити шевелюру м'якою і податливою, при кожному митті голови використовуйте живильні маски. Якщо ж у вас навпаки занадто м'які і витончення волосся, спробуйте скористатися білою хною. Вона дозволить зміцнити локони і зробити їх більш пружними. Не потрібно забувати, що кучеряве волосся через своєї будови особливо чутливі до різних хімічних впливів. Якщо ви часто їх випрямляєте або освітлює, обов'язково систематично їх відновлюйте. Підберіть собі засоби по догляду за волоссям, забезпечують захисний шар.
2
Виберіть собі шампунь. Вивчіть його складу. Якщо вам необхідно пом'якшити та зволожити волосся, віддавайте перевагу засобам, які містять натуральні масла солодки, жожоба, кокоса, а так само квітки лотоса і волошки. Миючі засоби на основі шавлії і хрону допоможуть відновити і зміцнити структуру ваших локонів. Відмовтеся від використання шампунів, що збільшують об'єм. Вони негативно позначаються на структурі кучерявого волосся, оскільки піднімають лусочки. Після тривалого їх застосування кучерики стануть більш ламкими.
3
Посилено живіть ваше волосся за допомогою різних бальзамів і спеціальних масок. Ці засоби утворюють по всій довжині волосся захисний шар.
4
Окрему увагу приділяйте гребінцям. Вибирайте собі екземпляри з рідкими зубами і з антистатичним покриттям, щоб волосся не намагнічувалися. Розчісуйте спочатку кінчики волосся, потім поступово піднімайтеся до коріння.
Зверніть увагу
Фен для сушіння волосся сприяє погіршенню їх стану. Тому по можливості відмовтеся від його використання.
Корисна порада
Фахівці рекомендують приблизно раз на місяць хоча б на сантиметр підрізати кінчики, що січуться.
Структура, а також колір волосся у представників різних рас різні - наприклад, у негрів волосся зазвичай темні і кучеряве, а у представників білої раси можуть бути різні - і прямі, і кучеряві, і просто злегка хвилясті. У житті, як правило, володарі прямого волосся прагнуть будь-якими способами зробити їх кучерявими, а володарі кучерявого волосся бажають волосся випрямити.
Вам знадобиться
  • - Бігуді;
  • - плойка;
  • - засоби по догляду за кучерявим волоссям.
Інструкція
1
По-перше, колір, товщина і курчавость волосся передається людині у спадок. Якщо у ваших предків були кучеряве волосся , то у вас є можливість мати такі ж волосся . Структура волосся закладається ще в утробі матері. Однак, малюки найчастіше народжуються з прямим волоссям. Їх хвилястість, а також колір можуть змінюватися з часом.
2
По-друге, прямі і кучеряве волосся мають різну структуру. При дослідженні структури вчені розглядали зріз волосся під мікроскопом. В результаті було виявлено, що перетин може бути різної форми - від ідеально круглої до еліптичної, і навіть напівеліптична. Форма перетину волоса безпосередньо залежить від форми фолікула волоса. У прямого волосся форма зрізу - кругла, у хвилястих - овальна, плеската, у сильно кучерявого - еліптична.
3
По-третє, волосся іноді починають витися після гормональної перебудови в організмі. Зазвичай це відбувається у підлітків в період статевого дозрівання, у жінок під час вагітності, або після неї і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=piNXVR3r3Wg
Зверніть увагу
Кучеряве волосся більш тонкі і ламкі в порівнянні з прямими, а, отже, вимагають особливо ретельного догляду. Вибирайте спеціальний шампунь для кучерявого волосся на основі натуральних компонентів. Не варто мити голову занадто часто - від цього волосся швидше стають сухими і більш ламкими. Користуйтеся спеціальними масками і бальзамами для зволоження волосся. Якщо вам захотілося випрямити свої кучеряве волосся - скористайтеся спеціальним випрямлячем волосся (праскою).
Корисна порада
Сьогодні існує багато способів зробити пряме волосся хвилястими: - Бігуді. Один з найбезпечніших і щадних способів, так як волосина не піддається впливу високої температури або хімії. Чим довше носити бігуді - тим крутіше будуть локони. - Плойка, електрощіпци, фен з насадкою дифузор або термобігуді. Волосся стає кучерявими під впливом високої температури. Захоплюватися цими способами не варто, так як волосся швидко стануть сухими і ломкімі.- Хімічна завивка. Під впливом хімічних елементів волосся стає хвилястими. Результат зберігається до декількох місяців.