Як здійснювати догляд за виноградом на присадибній ділянці. Як зробити дерево слизьким.

Виноград можна по праву віднести до найбільш цінних для людини культурам. При одній і тій же масі продуктів він за своєю калорійності не поступається молоку і перевершує яблука та сливи. Виноград багатий кислотами, мінеральними і пектинові речовини. Правильний догляд за рослиною дозволить своєчасно отримувати такий корисний якісний плід.
Вам знадобиться
  • - скребки;
  • - гострий ніж;
  • - вода;
  • - бордосская рідину.
Інструкція
1
У перший рік посадки молодого виноградника підтримуйте грунт у пухкому стані, постійно очищайте її від бур'янів. Навесні огляньте земляні насипи. Там де грунти багато, полегшите ріст пагонів, скребком зруйнувавши кірку на горбку. Будьте при цьому обережні і не зашкодить пагони.
2
На кореневласних і щеплених молодих виноградниках проводите катаровку (видалення поверхневих коренів). Цей процес благотворно впливає на розвиток п'яткової (кореневої) системи. Проводьте катаровку в двадцятих числах червня. Зробіть навколо рослини лунки глибиною 13-14 см. За допомогою гострого ножа видаліть підщепних поросль і поверхневі корені. При другому катаровку, яку проводять в середині серпня, залиште відкритим місце спайки підщепи та прищепи. Це сприяє кращому зрощенню і визріванню пагонів.
3
У молодих рослин коренева система розвинена слабо, тому вони дуже чутливі до недостатньої зволоженості грунту. Поливайте виноградник не менш 5 разів за сезон, залежно від інтенсивності опадів.
4
Ретельно оберігайте молодий виноградник від шкідників і хвороб. Коли листочки досягнуть довжини 5-7 см, для профілактики грибних захворювань обприскати рослину бордоською рідиною (0,5%). Подальше обприскування виробляєте в міру необхідності 1% -м розчином тієї ж рідини.
5
Навесні другого року встановіть на посаджених виноградниках опору. Якщо молоді кущі розвинені добре, зробіть прищипивание пагонів. Таким чином ви зможете викликати розвиток пасинків і використовувати їх для раннього вступу в пору плодоношення.
6
Ближче до кінця літа проведіть чеканку (сильну обрізку) пагонів. Для цього обріжте верхівки пагонів над 15-м листом від основи. Всі поживні речовини після карбування попрямують в грона і коріння, а у старих рослин - в багаторічну деревину, значно покращуючи визрівання ягід і лози.