Як вибрати квіти для весільного букета.

Весілля - одна з найбільш важливих подій в житті. Прикрашати її, як і будь-який інший свято, прийнято квітами. Головною прикрасою в цей день стане букет для нареченої.
Інструкція
1
У першу чергу підберіть собі відповідну форму букета. Зазвичай весільному букету надають форму кулі, серця або краплі. Крім того, обов'язково обговоріть з флористом приблизну масу букета, яка повинна вийти в результаті. Пам'ятайте, що наречена - створення крихке, яке навряд чи зможе цілий день носити в руках красиві, але важкі квіти. Та й на тлі мініатюрної дівчини легкий букетик буде виглядати набагато гармонійніше.
2
При виборі квітів для весільного букета орієнтуйтеся на стиль і колір сукні. Якщо воно включає в себе будь-які яскраві елементи (наприклад, атласну стрічку), підберіть букет в тон. При цьому зовсім не потрібно намагатися робити гладкий однотонний букет. Поєднуйте в ньому різні кольори, але при цьому стежите за гармонією. Зараз популярні раніше на весіллях білі квіти вже втратили свою актуальність.
3
Не вибирайте в букет нареченої занадто пахнуть квіти. Цілий день, проведений в запаморочливий аромат лілій, неминуче призведе до головного болю.
4
Купуйте квіти в букет нареченої, для свідків і для прикраси місця проведення торжества в одному місці. Букети для подружок нареченої потрібно виконати в одному стилі. Але вони в жодному разі не повинні бути однаковими. Розрізнятися вони можуть за розмірами і відтінкам кольорів. Бутоньєрку для нареченого потрібно зробити підходящої букету нареченої.
5
Для прикраси зачіски найкраще підійдуть штучні квіти. Але якщо ви віддаєте перевагу живі, то порадьтеся з флористом, які краще вибрати. Вони протягом усього дня залишатися свіжими без підживлення водою. Зів'ялі квіти у волоссі прекрасної нареченої - сумне видовище.
Корисна порада
Весільний букет краще створювати з декількох сортів квітів. Навіть червоні троянди, які стали класикою, потрібно розбавити орхідеями або декількома гілочками зелені.