Як оформити будинок в китайському стилі. навіси для машин.

Інтер'єр китайського будинку відображає культуру і традиції цієї стародавньої країни. З плином часу стиль оформлення, звичайно, дещо змінився. Але основні принципи, покликані створити в оселі атмосферу миру і безтурботності, залишилися.
Інструкція
1
Виберіть матеріали для оздоблення будинку. У китайському стилі віддається перевага натуральності: дереву, бамбуку, папері або каменю. Стіни можна пофарбувати, обклеїти шпалерами з орнаментом або обшити бамбуковими дошками. Пол викласти каменем, бамбуковим паркетом або іншим деревом. Ну а стелю можна залишити білим або повісити там дерев'яні балки.
2
Підберіть колір. Інтер'єр в китайському стилі може бути виконаний як в сміливих і насичених тонах, так і в світлих пастельних. Часто використовуються улюблений в Китаї червоний колір, що символізує удачу і силу, жовтий, блакитний і зелений. Для сучасного китайського стилю також характерний молочно-білий колір, бежевий або кремовий. Головне - знати міру і грамотно поєднувати відтінки.
3
Придбайте меблі, зупинивши свій вибір на предметах, виконаних з темних порід дерева або бамбука. Відмінно буде виглядати і лаковані меблі. Предмети також можуть бути пофарбовані в червоний колір або мати малюнок у вигляді ієрогліфів і квітів. Краще підібрати невисоку меблі - це стосується як столів, так і диванів. М'які меблі для китайського інтер'єру обов'язково повинна бути без оббивки.
4
Доповніть інтер'єр аксесуарами, серед яких важливе місце займає ширма. Вона може виконувати функцію перегородки, що розділяє простір кімнати, або бути декоративною. Найчастіше ширма виготовляється з легких матеріалів, наприклад, тонкої тканини або паперу і має малюнок в китайському стилі.
5
Іншими аксесуарами можуть бути паперові віяла, унікальний китайський фарфор або статуетки у вигляді драконів або інших тварин. На підлогу можна постелити циновки і розкидати кольорові подушки, а стіни прикрасити каліграфічними картинками. Тільки дуже важливо не перестаратися з дрібними деталями, так як в китайському стилі головне - простота і гармонія.
Китайський інтер'єр з плином часу зазнав цілий ряд змін, проте як і раніше несе в собі найглибшу мудрість і філософію Піднебесної. І якщо ви прийняли рішення оформити свою квартиру в китайському стилі, то доведеться потрудитися.
Інструкція
1
Почніть з оформлення простору. Формуйте його особливим чином, а саме позбудьтеся від різких, прямих ліній і гострих кутів, які пом'якшите за рахунок драпірування або перестановки предметів меблів.
2
До вибору меблів підійдіть з найбільшою ретельністю, так як саме вона грає найважливішу роль. При підборі предметів умеблювання враховуйте одну особливість китайських меблів - відсутність на ній оббивки. Як додаток до цього інтер'єру ідеально підійдуть дерев'яні круглі підставки і столики, плетені табурети.
3
В китайських будинках важливе місце відводиться ширмі або екрану, які поділяють простір кімнати, тому придбайте ще й цей предмет меблів. Щоб інтер'єр повністю відповідав атмосфері Китаю, правильно вишиковуйте висвітлення в квартирі, яка має бути якомога природніше.
4
Для стін вибирайте шпалери з паперу або шовку, містять імітацію або вишивки по шовку, або розпису. Не меншою популярністю користуються лакові малюнки та орнаменти.
5
Кілька рекомендацій щодо тону і кольору стін для китайського інтер'єру. Жовтий колір повинен домінувати, оскільки він втілює в собі національний колір імператора і є найбільш поширеним для обробки приміщень в цьому стилі. Червоний на Сході символізує силу, удачу і сонце. Блакитний свідчить про знатності господарів. До миру і спокою в домі закликає зелений колір. Всі ці кольори і використовуйте для оформлення неповторного інтер'єру в китайському стилі. Головне при цьому - дотримати баланс між ними.
6
А тепер переходите до прикраси квартири різними статуетками тварин, каліграфічними картинками і красивими вазами, які стилізовані під Китай. Ну і, звичайно ж, не забувайте про найважливіший символ гарного смаку господаря - це китайський фарфор.
7
При оформленні квартири в китайському стилі слід пам'ятати про дуже важливої особливості цього інтер'єру, а саме про помірність. В іншому випадку вам не вдасться відтворити атмосферу китайського житла.