Як носити жіночу взуття на підборах.

Високий каблук здатний навіть самому скромному поряд надати якийсь шарм. Він дозволяє візуально подовжити ноги, а так же скорегувати пропорції фігури.
Інструкція
1
В першу чергу підберіть підходящу для вас модель взуття. Врахуйте, що екстремальні шпильки будуть доречні не в усіх випадках. Вони добре виглядають в основному з вечірніми нарядами. А значить, самим відповідним комплектом для високих тонких каблуків є сукня. З повсякденним одягом або діловими костюмами туфлі на тонких шпильках створюють досить агресивний образ, а з міні-спідницями - вульгарний. Універсальними вважаються каблуки середньої товщини висотою в 7-8 сантиметрів. Таке взуття чудово підійде для робочої, і для повсякденного носіння.
2
Щоб не виглядати безглуздо, дуже важливо вміти правильно ходити в туфлях на підборах. Ставлячи ногу на землю, потрібно м'яко торкатися до неї зовнішнім краєм стопи. Намагайтеся не сутулитися і тримати спину рівною. Дивіться прямо перед собою, а не під ноги.
3
При покупці взуття на каблуках, підбирайте її чітко за розміром ноги. Вона ні в якому разі не повинна жати ногу або з'їжджати при ходьбі. Віддавайте перевагу туфлям з максимально зручною колодкою. В якісних туфлях стопа практично не відчуває підйом. Стилісти вважають, що найбільш ефектно виглядають каблуки, висота яких становить приблизно 4-5% від зростання жінки. Вони візуально збільшують довжину ніг на 15%. Це означає, що якщо зростання жінки 170 см, то їй найкраще підійде 7-сантиметровий каблук. Така висота цілком прийнятна для повсякденного носіння.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що занадто високі підбори вкрай негативно позначаються на стані опорно-рухової системи.
Корисна порада
Якщо до вечора ваші ноги втомилися від носіння взуття на шпильці, то побалуйте їх теплою ванною з морською сіллю або чорним чаєм. Щоб кровообіг відновився, полежте трохи, піднявши ноги догори. При постійній ходьбі на високих каблуках користуйтеся кремом проти набряклості ніг з охолоджуючим ефектом.