Як запустити програму-калькулятор в Windows.

Програма-калькулятор з'явилася в стандартному наборі інструментів ОС Windows дуже давно - як тільки комп'ютер став «домашнім», а не тільки пристроєм для вузького кола фахівців. Способів запуску цього додатка теж багато, тому можна підібрати той, який вам найбільш зручний.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню операційної системи - натисніть клавішу Win або клікніть по кнопці «Пуск» на панелі завдань. Якщо в попередній раз ви користувалися програмою-калькулятором не надто давно, посилання на її запуск знайдете в лівій колонці. В іншому випадку перейдіть в розділ меню з назвою «Усі програми», перейдіть поміщених в нього пунктів вниз і розкрийте папку «Стандартні». У неї і поміщена за замовчуванням посилання на запуск калькулятора.
2
В ОС останніх версій - Windows 7 і Vista - в головне меню додано поле для введення пошукового запиту. З його допомогою легко дістатися до потрібної програми або аплету панелі управління, що не подорожуючи по всіх пунктах меню. Викликати через такий пошуковий запит програму-калькулятор дуже просто - натисніть клавішу Win, наберіть всього дві літери «ка» і натисніть Enter. Клацати мишкою в поле введення запиту при цьому не потрібно, як і кликати по пункту «Калькулятор», який з'явиться в списку результатів пошуку.
3
Можна відкрити калькулятор і через діалог запуску програм. Для виклику цього діалогу розкрийте головне меню і виберіть пункт «Виконати». Якщо в налаштуваннях вашої ОС відображення цього пункту в меню відключено, скористайтеся «гарячими клавішами» Win + R. Потім наберіть команду calc і натисніть клавішу Enter або клацніть по кнопці OK і додаток буде запущено операційною системою. В ОС останніх версій цю команду замість діалогу запуску можна вводити в поле пошукового запиту, яке описано в попередньому кроці.
4
Якщо вам зручніше користуватися для виклику будь-яких додатків ярличками на робочому столі, створіть таку іконку і для калькулятора. Для цього описаним у першому кроці способом знайдіть в головному меню посилання на його запуск і мишкою перетягніть її на робочий стіл.
5
Іноді калькулятор буває потрібен постійно і його доводиться відкривати при кожному запуску комп'ютера. У цьому випадку можна додати посилання на його запуск в список автозавантаження і програма буде відкриватися автоматично при включенні комп'ютера. Папка «Автозавантаження» поміщена в той же розділ головного меню, де знаходиться і що зберігає посилання на запуск калькулятора папка «Стандартні» - просто перетягніть мишкою це посилання з однієї папки в іншу.