Як відсвяткувати перлову весілля.

Перлова весілля настає після того, як подружжя проживуть 30 років у шлюбі. За цей час їх любов тільки зміцніє. Зрозуміло, таку солідну дату потрібно відзначити.
Інструкція
1
Організуйте з друзями парубочий і дівич-вечір. Рідкісна сучасна весілля обходиться без них, адже це традиція. Тому нехай і ваша перлова весілля не буде винятком. Покличте на ці веселі заходи найдорожчих і близьких вам людей, що пройшли з вами разом весь довгий життєвий шлях. Врахуйте, що не можна в цей день повністю відмовлятися від спиртного. Є традиція, згідно з якою чоловік і дружина в це свято розповідають друзям свої думки про минуле життя, а в разі якщо вони повернуться додому абсолютно тверезі, значить, якісь таємниці у них все ж залишилися.
2
Проведіть цей день за старими традиціями. В урочистий день річниці обов'язково сходіть у церкву на ранкову службу, навіть якщо ви не є віруючою людиною. Поставте свічку Богородиці. Можете так само знайти будь водойму і кинути в нього по перлині або по монеті. Потім перед дзеркалом присягніть один одному у вічній любові. Ця традиція символізує довге і щасливе спільне життя.
3
Підберіть відповідне місце для святкування перловою весілля. В ідеалі можна організувати захід в тому ж самому місці, де і 30 років тому проходила ваше весілля. Обов'язково відвідайте всі вулиці і площі, так чи інакше пов'язані з тим торжеством.
4
Обов'язково запросіть на перлову річницю своїх дітей і онуків. Адже перли - символ родючості. А перший тост на святі за звичаєм повинні вимовляти саме ваші діти. У ньому вони, як правило, висловлюють подяку батькам за їхню любов, турботу, доброту і терпіння.
Корисна порада
Чоловік, згідно старої традиції, на перлову річницю повинен подарувати своїй коханій дружині прикрасу з 30 натуральних перлин. Це можуть бути намиста або браслет. Даним подарунком чоловік висловлює подяку своїй обраниці за довгі роки, проведені з ним і в радості і в горі.
З0-річний ювілей вважається одним з найголовніших свят в житті сім'ї. Якщо чоловік і жінка відзначають цю дату, значить, вони навчилися пристосовуватися, довіряти і прощати помилки один до одного і пронесли любов через довгі роки. З кожним прожитим днем сім'я ставала все прекрасніше, як білосніжна перлина в своїй стулці. Недарма 30-річний ювілей сімейного життя називається перловою весіллям.
Перлина не відразу стає бездоганною коштовністю. Порядку 30 років вона зростає, кутаючись у нові і нові шари перламутру, поки, нарешті, не стає досконалістю. Також і з сім'єю. Дві людини не відразу притираються один до одного. Для того щоб навчитися підтримувати любов і приймати один одного без образ і претензій, часто потрібні довгі роки. Однак пари, що відзначають свій 30-річний ювілей, вже навчилися любові і життєвої мудрості, і їхня сім'я стала подібна бездоганною перлині. Існує безліч традицій, щоб гідно відсвяткувати цей день. За однією з них, подружжя з ранку повинні піти на річку чи озеро і кинути у воду по перлині. Замість справжньої перлини підійде і штучна. Якщо немає і її, можна кинути у воду просту монетку. Подружжя повинні одночасно кинути перлини в річку і загадати, щоб вони прожили разом ще стільки років, скільки будуть лежати на дні їх підношення. Так як дрібні предмети зазвичай лежать на дні водойми десятки і навіть сотні років, цей невеликий ритуал повинен допомогти парі прожити разом ще довгі десятиліття. Можна оновити весільні клятви, виголошені 30 років тому. Для цього чоловік і дружина стають перед дзеркалом, тримаючи в руці перлини, обмінюються клятвами у вічній любові і вірності і дарують один одному свій перли. Інший варіант цього ритуалу - кинути перлини в келихи з шампанським і випити на брудершафт, після чого подарувати перли своїй половинці. За традицією, на це свято чоловік повинен подарувати дружині намисто з 30 перлин, по одній на кожен прожитий разом рік. Цим подарунком він просить вибачення за пролиті дружиною сльози, якщо такі були, і обіцяє відтепер піклуватися про неї ще краще. Дружина у відповідь також дарує чоловікові подарунки з перлів - запонки, шпильку для краватки, кулон або іншу коштовність. Зазвичай на 30-річний ювілей винуватці торжества збирають усіх своїх родичів, від малого до великого. Перли також символізує родючість, тому бажано присутність на торжестві всіх дітей, онуків та інших членів сім'ї. Гостям, які прийшли на ювілей, не обов'язково дарувати ювілярам подарунки з перлів, це необхідно тільки для самого подружжя. Найкращим подарунком будуть предмети, зроблені своїми руками, або пам'ятні подарунки начебто альбому фотографій або сімейного відеофільму.