Як вибрати оригінальні жіночі парфуми.

Щоб аромат парфумів був воістину чарівним, щоб неповторний запах довго тримався, парфуми повинен бути хорошої якості. Однак зараз в магазинах все частіше зустрічаються підробки.
Інструкція
1
Для того, щоб придбати якісні парфуми, в першу чергу при покупці зверніть увагу на целофанову слюду, в яку загорнута упаковочка з парфумом. Зварений шов на оригінальної продукції завжди виконаний акуратно. Він представляє з себе невеликий нахлест, що не перевищує 5 мм. Якщо духи підроблені, то ви відразу зрозумієте це по недбалому шву. Потім розгляньте поліграфічну напис. На оригінальному парфум вона повинна бути чіткою, акуратною. Про дублікаті свідчить дрібна, розпливчаста поліграфія.
2
Обов'язково перевірте правильність написання марки і назви духів, а так само прочитайте всі наявні дані про виробника. Найчастіше, виробники, що випускають недоброякісну продукцію, просто міняють місцями пару букв в назві. При чому вони роблять це так, що з першого погляду помітити підробку досить складно. Але якщо ви придивіться уважніше, відразу виявите їх. Зверніть увагу і на те, що в оригіналу в обов'язковому порядку має бути зазначено найменування товару, дата виготовлення, склад парфумерної композиції, а так само країна-виробник.
3
На упаковці з духами є код, що складається з цифр і букв. Ще один код є і на самому флаконі. Порівняйте їх. Вони повинні повністю збігатися.
4
Оцініть скло з якого виготовлений флакончик і прозорість ароматної рідини. На склі не повинно бути нерівностей і бульбашок повітря. А колір рідини повинен якісних духів найчастіше варіюється від палевого до темно-жовтого. Зверніть увагу на те, що рідина повинна бути прозорою без осаду.
5
Перевірте духи на стійкість аромату. Капніть пару крапель на зап'ясті і походіть хвилин 30. Якщо по закінченні цього часу ви відчуєте запах спирту або ж зовсім відсутність запаху, ви маєте справу з самої справжньої підробкою.