Як зберегти молодість жіночої шкіри.

Будь-яка жінка хотіла б якомога довше зберігати свою красу і привабливість. Однак, з плином часу шкіра поступово починає в'янути. Відбувається це в результаті зміни властивостей білків, які входять до складу клітин епідермісу.
Інструкція
1
Якщо ви хочете продовжити молодість шкіри, ведіть здоровий спосіб життя. Запам'ятайте, що шкідливі звички, неправильне харчування, недосипання призводять до передчасної появи зморшок. Тому намагайтеся якомога частіше бувати на свіжому повітрі, активно займайтеся спортом, а також виробіть режим дня.
2
Щодня доглядайте за шкірою обличчя. Вона постійно вимагає своєчасного очищення, зволоження, регулярного харчування та захисту від сонячного впливу. Під час очищення з поверхні шкіри знімається макіяж, пил, надлишки шкірного сала, шелушащиеся частинки старого шару. Вмивайтеся за допомогою спеціального гелю або лосьйону. Для жирної шкіри проводите глибоку чистку один раз на тиждень, а для сухої і нормальної - 2 рази на місяць. Цю процедуру можна проводити таким чином. У каструльці заваріть окропом листя малини, м'яти, квітки ромашки або жасмину. Розпарювала над нею обличчя на протязі 5-10 хвилин. Після цього м'якими масажними рухами нанесіть на обличчя скраб. Ретельніше всього пройдіться по проблемних ділянках.
3
З віком в тканинах значно скорочується кількість рідини. В результаті шкіра робиться в'ялою. Це означає, що її потрібно регулярно зволожувати. Користуйтеся гидратирующие кремами, а так же робіть холодні і гарячі компреси з відваром трав. Накладайте їх на обличчя після проведення інших процедур. Суть гарячого компресу полягає в нормалізації салоотделенія, поліпшення кровообігу. Холодний компрес частіше застосовують для пористої шкіри, схильної до появи висипань.
4
Регулярно проводите масаж шиї та обличчя. Його можна виконувати одночасно з нанесенням живильного крему. Масажуйте шкіру обличчя дуже акуратно, м'якими круговими рухами, щоб не розтягнути її. Чергуйте погладжують руху з легкими ляпасами.