Як подовжити короткі нігті.

Короткі нігті сьогодні на піку моди. Однак занадто маленька і широка пластина може заподіювати своїй власниці чимало прикростей. Пальці з такими нігтями виглядають «дитячими», а манікюр виходить не особливо красивим. Проблему можна виправити, чи не відрощуючи нігті -Ваші старання увінчаються успіхом вже через кілька місяців.
Вам знадобиться
  • - масло для кутикули;
  • - набір апельсинових паличок;
  • - жорстке рушник для рук;
  • - крем для рук;
  • - манікюрні кусачки;
  • - лак для нігтів;
  • - глянцеве верхнє покриття.
Інструкція
1
Щоб пальці виглядали довшими, а нігті стали вже і витонченіше, доведеться потрудитися. Ваше завдання - подовжити пластина не нарощуванням вільного краю, а візуальним подовженням ложа. Домогтися цього непросто - обробка нігтів повинна стати звичкою, перетворитися на щоденну рутину.
2
Після миття рук ретельно витирайте пальці жорстким рушником, одночасно з силою відсуваючи кутикулу. Розм'якшена гарячою водою шкіра дуже податлива. Після такої обробки змастіть пальці кремом, знову відсуваючи кутикулу. Не використовуйте інструменти - рушники і власних рук цілком достатньо. Розтирайте кожен палець, обхоплюючи його і з силою зрушуючи шкіру вниз. Такий міні-масаж повторюйте після кожного миття рук - вся процедура не відніме у вас не більше 2 хвилин.
3
Перед сном знову зробіть масаж і змастіть кутикулу і область біля неї спеціальним маслом. Його можна зробити і самостійно, капнув в касторове або оливкова олія ефірну витяжку солодкого апельсина. Ретельно втирайте емульсію до повного вбирання. Ця процедура зробить кутикулу еластичною і більш піддатливою.
4
Особливу увагу приділіть щотижневому манікюру. Размягченную кутикулу відсуньте паличкою з апельсинового дерева до максимуму. Формуйте лінію росту нігтя, надаючи їй квадратну або мигдалевидну форму. Дійте акуратно, щоб не травмувати пальці. Зайву шкіру зріжте гострими кусачками або манікюрними ножицями. Втирайте в шкіру жирний крем і ретельно вмассируйте його до вбирання.
5
Скляною або керамічної пилою надайте форму нігтям. Щоб пластина здавалася довше і вже, спиляєте бічні частини, тримаючи інструмент прямо або трохи під кутом. Чи не поліруйте нігті - це послаблює їх. Краще покрийте пластину вирівнює безбарвною базою.
6
Візуально подовжує нігті темний блискучий лак. Покривайте їм пластину, залишаючи вузькі смужки з боків. Зверху нанесіть один-два шари глянцевого топа - він додасть манікюру блиск. Щоб темний лак виглядав бездоганно, його доведеться оновлювати кожні два-три дні.