Як відіслати листа.

У сучасному світі глобальна мережа інтернет відкриває величезні можливості перед її користувачами. Мільйони людей спілкуються в інтернеті, дивляться фільми і фотографії, шукають різну інформацію, створюють власні сайти. Спілкування по всесвітній павутині, мабуть, сама широко використовувана можливість даної мережі. Зв'язок між користувачами здійснюється за допомогою різних програм і сервісів.
Вам знадобиться
  • Зареєстрований поштовий ящик в Яндексі.
Інструкція
1
Вам знадобиться зареєстрований поштовий ящик на yandex.ru. Відкриєте будь-який браузер. В адресному рядку введіть yandex.ru. Натисніть на клавіатурі кнопку «Enter». Відкриється вікно пошукової системи Яндекс.
2
У лівій частині, під логотипом Яндекс, ви побачите поле з написом «пошта». Трохи нижче два поля з написом «логін» і «пароль». Введіть в поле "логін" назва вашої поштової скриньки. Зверніть увагу, вводиться перша частина назви до напису «@ yandex.ru». Натискаєте кнопку «Увійти».
3
Відкриється сторінка вашого ящика. Знайдіть кнопку «Написати». Клікніть по ній лівою кнопкою миші. З'явиться поле для написання листа.
4
В поле «Кому» вказуєте назву потового ящика адресата. В поле «Тема» прописуєте назва письма. Трохи нижче, в великому полі пишіть текст повідомлення. Нижче знаходиться кнопка «Прикріпити файли». Натиснувши на яку ви зможете додати файли до вашого пісьму.После того, як заповніть всі поля, перевірте ще раз правильність заповнення поля «Кому», текст повідомлення. І якщо все правильно натискайте кнопку «Відправити».
5
Після чого лист буде відправлено до адресата. Відправлене лист буде знаходитись у папці «Надіслані», на вашій поштовій скриньці, де ви зможете його відкрити і прочитати. За таким же принципом ви зможете відправити лист з будь-якого поштового сервісу, де у вас є зареєстрований ящик електронної пошти.