Як відновити видалені подарунки Вконтакте.

Соціальна мережа дає можливість своїм користувачам відправляти віртуальні подарунки. На сайті представлений великий вибір подарунків різних тематик - романтичні, смішні, присвячені якогось свята. Причому їх можна відправити так, щоб одержувач не знав імені відправника.
Інструкція
1
На відповідній вкладці сторінки контакті під кожним подарунком розташований рядок «Видалити». При натисканні на неї подарунок зникне, а на його місці з'явиться напис «Подарунок видалено. Відновити ». Якщо ви клікніть мишею по слову «відновити», віддалений подарунок знову з'явиться на вашій сторінці.
2
Ця функція доступна лише в перший час після видалення подарунка. Якщо ви не скористаєтеся нею відразу і перейдете на іншу сторінку сайту, відновити подарунок за допомогою цього способу буде неможливо.
3
Знайдіть спеціальну програму для відновлення видалених подарунків. В даний час розроблено дві подібні програми: VKGiftsRestorer і VkBot. Перша призначено винятково для відновлення подарунків, а друга призначена для роботи з усіма функціями сторінки Вконтакте.
4
Скачайте програму з сайту розробників софта або файлообмінного сайту і встановіть її на вашому комп'ютері.
5
Для відновлення подарунка необхідно знати його ідентифікаційний номер (id). Якщо ви його не пам'ятаєте, спробуйте дізнатися id віддалених подарунків у технічної підтримки сайту.
6
Натисніть кнопку «Допомога», раположенная ввверх сторінки Вконтакте. Під заголовком «Тут Ви можете повідомити нам про будь-якій проблемі, пов'язаної з ВКонтакте, відкриється графа, в який вам потрібно буде ввести повідомлення з коротким описом ситуації і проханням надати інформацію про id подарунків.
7
При запуску програми VKGiftsRestorer у вікні, вам потрібно буде ввести свій логін, пароль від аккаунта і id подарунків.
8
Якщо id вам невідомий, в рядках «Початковий Id» і «Кінцевий Id» вкажіть максимально широкий діапазон чисел, наприклад, від 1 до 99999999. Цей діапазон буде перевірятися програмою і, в разі виявлення збігів, подарунок буде відновлений.
9
Якщо ви встановили програму VkBot, на сторінці з подарунками вашого профілю Вконтакте з'явиться кнопка «Відновити подарунки». Після її натискання і введення ідентифікаційного номера подарунок буде відновлений.
Корисна порада
Нерідкі випадки, коли подарунки видаляються особами, зламати чужий рахунок Вконтакте. Тому виберіть для доступу до сайту складний пароль і дотримуйтесь правил захисту своєї сторінки від злому.