Як купити норкову шубу. Де купити норкову шубу.

До покупки речей потрібно підходити обережно, особливо це стосується дорогих виробів. Купувати хутра потрібно тільки в салонах з хорошою репутацією. Хутро норки, як і будь-який інший, іноді підробляють або продають неякісний товар. Зверніть увагу при купівлі на кілька відмітних особливостей норкових шуб.
Інструкція
1
Хутро має бути однієї довжини, блищати на світлі або сонце. Якщо цього немає, то шубка, швидше за все, торішня. Підшерсток не повинен виділятися кольором від усього хутра. У норки він практично непомітний.
2
Проведіть по хутру рукою або щіткою. Волос не повинен випадати, якщо випало кілька волосинок, то шубу краще не купувати. Після механічного руху по хутру, він повинен швидко відновлювати свою форму.
3
Перевірте хутро на якість забарвлення. Для цього візьміть світлий хусточку і злегка потріть хутро. Колір хусточки не повинен змінитися, якщо це сталося, то технологія фарбування не була дотримана повністю.
4
Огляньте поділ шуби, він не повинен бути пришитий до шкурки. Відповідальні виробники, які нічого не приховують, залишають його НЕ пришитим. Якщо він пришитий, то шкура тварини була якісною.
5
Шуба не повинна бути сильно легкої, ніж легше шуба, тим сильніше розтягнутий хутро. Така шуба не проноситися довго.
6
Купуйте тільки ту шубу , яка вам подобається. В ній повинно бути зручно і комфортно. На вибір вироби приділіть стільки час, скільки буде потрібно. Не потрібно здійснювати покупку в поспіху.