Як зшити класичні чоловічі брюки. зшити чоловічі брюки за правилами.

Згідно стереотипам, класичні брюки підходять тільки для офісу. Проте сьогодні більшість представників сильної статі, які бажають виглядати ефектно, все частіше вибирають в якості повсякденного одягу саме таку модель.
Вам знадобиться
  • - брючна тканина;
  • - швейна машина;
  • - застібка-блискавка.
Інструкція
1
Візьміть для пошиття класичних брюк однотонну або в тонку подовжню смужку брючну тканина з вовняних або змішаних волокон. Розкроїте по дві передніх і задніх половинки брюк, обтачку розрізу, а також по дві деталі откоска і бічній частині передньої половинки, цельнокроеной з мішковиною кишені.
2
Змітайте виточки і стачайте їх. Глибину кожної виточки заутюжьте до лінії середнього шва. Потім приступайте до виготовлення бічних кишень з відрізними бочками. Складіть мішковини лицьовими сторонами з передніми половинками брюк. Уздовж входу в кожен з кишень прокладете строчку і відверніть на виворітну сторону.
3
Відстрочити входи в кишені, відступивши від лінії шва 0,7 см. По лініях суміщення накладіть передні половинки на бічні частини і приколіть або змітайте. Зшийте зрізи мішковини з вивороту брюк. Приметайте мішковини під передні половинки.
4
Виконайте крокові і бічні шви. Прокладіть рядок вниз від мітки розрізу для блискавки до крокової шва. Пришийте застібку на блискавку. Для цього лицьовими сторонами складіть обтачку з передньої лівої половинкою і пристрочите.
5
Потім відверніть обтачку навиворіт, а край приутюжьте. Припуск вздовж правого боку розрізу заутюжьте на виворітну сторону, залишаючи пів сантиметра на припуск під застібку до лінії середини переду.
6
Пришийте застібку під край припуску, розташовуючи зубчики щільно до згину. Сколите краю розрізу. Вільну тасьму прітачать до обтачке, не захоплюючи ліву половинку брюк. Відстрочити ліву половинку вздовж застібки.
7
Сшейте округлені зрізи откоска. Виверніть його і приколіть до припуску розрізу. Настрочити припуск на откосок, закрийте застібку-блискавку. Продовжіть оздоблювальну строчку до нижнього краю застібки, захоплюючи откосок.
8
Виготовте з тканини шлевки, які потім приметайте до верхнього зрізу вироби. Пришийте пояс, прокладете строчку уздовж заднього середнього шва. Заутюжьте відвороти на виворітну сторону, прітачать або пришити їх вручну. Складки-стрілки приутюжьте.