Як вибрати відповідний гель для вмивання.

Для того щоб шкіра була красивою і здоровою, її необхідно щодня очищати. Недостатньо просто обполоснути обличчя водою. Умиватися потрібно за допомогою спеціального гелю, і від його вибору багато в чому залежить зовнішній вигляд жінки.
Інструкція
1
Для того щоб підібрати відповідний гель для вмивання, в першу чергу визначте тип вашої шкіри. На етикетці кожного косметичного засобу зазначено, для якого типу воно призначене. Найм'якше засіб, що підходить навіть сухій шкірі, - гель-мус. З його допомогою можна зняти макіяж, а також делікатно прибрати забруднення. Використовувати мус необхідно щодня вранці і ввечері. Нормальну шкіру рекомендується очищати косметичними засобами на основі мильного кореня. Вони ефективно видаляють забруднення, не дратуючи і не пересушує шкіру.
2
Якщо вам необхідно глибоке очищення, вибирайте гель-скраб. Інтенсивність його впливу на шкіру оцінюється кількісними вмістом у ньому абразивних частинок. Якщо їх в гелі не так багато, то він буде досить ніжно очищати шкіру обличчя. Такий засіб для вмивання відмінно підійде для щоденного використання. Для інтенсивної обробки шкіри придбайте гель з великим вмістом абразиву. Але не використовуйте його частіше одного-двох разів на тиждень. Однак якщо ваша шкіра схильна до появи прищів або будь-яким іншим подразнень, то гель-скраб їй не підходить.
3
Перед покупкою кошти для вмивання вивчіть етикетку. Зверніть увагу на інгредієнти, які входять до його складу. Не купуйте гель, в якому містяться парабени. І запам'ятайте, перші дві речовини, зазначені у списку, - це основні складові.
4
Перед придбанням понюхайте гель. Різкий запах говорить про те, що цей засіб може викликати подразнення шкіри.
5
Купуйте косметику в спеціалізованих магазинах, в яких є тестери. При виборі гелю потріть невелика його кількість між пальцями. Так ви зможете побачити кількість піни. Можна так само попросити пробник у консультанта магазину. Удома ви випробуєте засіб і зрозумієте, чи підходить воно для вашої шкіри.