Як очистити вушні раковини новонародженого.

Новонародженому маляті, як і кожній людині, потрібно щодня вмиватися. Поки сам він цьому не навчився, його мама з татом повинні постійно стежити за гігієною ніжного дитячого личка. Особливої акуратно потрібно проводити чистку вушних раковин.
Інструкція
1
Протирайте під час вмивання вранці ватяними дисками, змочені в теплій кип'яченій воді, місця за вушками у малюка.
2
При проведенні вечірніх водних процедур очищайте самі вушні раковини новонародженому. Щоб самостійно це зробити, скачайте ватяний валик. Змочіть його в теплої кип'яченої або мінеральної воді. Поверніть на бік голівку дитини. Потім ретельно, але дуже ніжно і обережно протріть кожну складочку вушної раковини малюка. Ви можете відмовитися від саморобних ватяних валиків. Тоді замість них придбайте спеціальні ватяні палички для чистки вух. Для очищення кожної вушної раковини використовуйте окрему ватяну паличку.
3
Врахуйте, що при чищенні вух новонародженого, в слухові проходи ні в якому разі проникати не слід. Інакше ви можете завдати вашій дитині різні травми. Крім цього, в результаті найменшого необережного руху ви ризикуєте загнати сірку всередину до барабанної перетинки. Так в слухових проходах можуть утворитися хворобливі пробки.
4
Вушка маленьких дітей вкрай не люблять вологу. Це означає, що після купання дитини зайву рідину з вух потрібно видаляти. По завершенні водних процедур вставляйте малюкові маленькі ватяні грудочки у вуха приблизно на три хвилини.
5
Зверніть увагу на те, що вушна сірка у новонародженого малюка починає активно відділятися при ссанні. Тому генеральні чищення вух проводите відразу ж після годування.
Зверніть увагу
Постійно стежте за станом слухових проходів вашого малюка. Якщо ви помітите, що дитину турбує вушко, і в ньому накопичується сірки більше, ніж зазвичай, негайно зверніться до лора. Лікар проведе ретельний огляд, а при необхідності, зможе очистити вушної прохід.
Корисна порада
При процедурі чищення вух у новонародженого ні в якому разі не застосовуйте ніяких масел і чистячих засобів, вони можуть нашкодити ніжній шкірі малюка.