Де купити GeForce GTX 660 Ti. geforce gtx 660 ti купити в Москві.

Компанія NVIDIA, один з найбільших виробників відеокарт, 16 серпня 2012 анонсувала свій новий продукт - графічний прискорювач GeForce GTX 660 Ti. Володіючи високими технічними параметрами, він одразу привернув увагу потенційних покупців.
Відеокарта GeForce GTX 660 Ti компанії NVIDIA стала новим виробом, створеним на проривний платформі Kepler високопродуктивного сімейства Titanium, що вже встиг завоювати симпатії мільйонів користувачів по всьому світу. Про ставлення нової відеокарти до даного сімейства свідчать літери Ti в її назві. Відеокарта розрахована на шину PCI Express 3.0 x16 і виконана у вигляді плати в чорному захисному корпусі. Наявність корпусу дозволяє не тільки захищати елементи плати від випадкових ушкоджень, а й більш ефективно відводити тепло. Обсяг пам'яті відеокарти (GDDR5) дорівнює 2048 Мбайт. Максимальна споживана потужність адаптера становить 150 Вт. Так як відеокарта була представлена лише кілька днів тому, вона ще не встигла з'явитися на прилавках більшості російських комп'ютерних магазинів. Тим не менше, її вже можна придбати в Москві і в крупних європейських інтернет-маркетах. Рекомендована ціна для Росії становить 11999 рублів, але в російській столиці GeForce GTX 660 Ti можна купити за 10 300 - 10 600 рублів. Настільки швидкого падіння вартості сприяє те, що випущену раніше потужнішу відеокарту GeForce GTX 670 в магазинах пропонують за ціною, зіставною з рекомендованою для GTX 660 Ti. Покупцеві немає сенсу купувати практично за ті ж гроші слабшу карту, тому ціна на неї впала в перші ж дні після початку продажів. Нова відеокарта анонсувалася як «народна» - передбачалося, що вона стане бюджетним рішенням для тих, хто не може дозволити собі придбати більш дорогі відеокарти цього ж сімейства. Але з перших же днів появи GeForce GTX 660 Ti у продажу стало ясно, що навряд чи дана відеокарта завоює широку популярність. По ряду параметрів і, зокрема, за ціною вона програє своєму головному конкуренту - відеокарті Radeon HD 7950 (можна купити дешевше 350 $), а також «розігнати» Radeon HD 7870 (коштує приблизно 270 $).
Як правило, відеокарти випускаються великим числом виробників на базі однакових чіпів, а базовий - «референсний» - зразок першої пред'являє компанія-розробник і виробник чіпсета. Однак замість референсного зразка відеокарти Nvidia GeForce 660 на цей раз першими стали з'являтися різні її варіанти. Станом на початок останньої декади серпня 2012 цього продукту ще немає в магазинах, але поява очікується з дня на день.
Nvidia GeForce 660 - це третя за рахунком відеокарта на базі платформи Kepler, що з'явилася в цьому році. Третьою вона вважається і по продуктивності серед однопроцесорних карт цієї платформи - більш потужні варіанти мають позначення 670 і 680. Найбільший інтерес цей відеоприскорювач викликає з суто практичної точки зору - якщо більш старші версії розраховані на ентузіастів користувачів з екстремальними запитами до потужності відеокарт, то GeForce 660 повинна бути ближче до середнього цінового діапазону. Крім «бюджетних» моделей саме такі відеокарти зазвичай користуються найбільшим попитом, тому фахівців і потенційних покупців цікавить, наскільки вона поступається версіями 670 і 680.Nvidia GeForce 660 працює з тим же графічним процесором GK104, що і більш старші моделі і має однакову друковану плату з варіантом 670. Однак в процесорі відключена частина блоків, через що знижена максимально можлива частота. Навіть з такими обмеженнями нова відеокарта в більшості тестів перевершує старшу версію з лінійки попереднього покоління - Nvidia GeForce 580 - і зберігає непоганий потенціал для додаткового розгону. Завдяки цьому потенціалу слід очікувати появи в магазинах карт різних виробників, у яких параметри будуть змінені в бік збільшення продуктивності в порівнянні з заявленими для референсного зразка Nvidia. Наприклад, вже відомі характеристики ZOTAC GeForce GTX 660 Ti AMP! Edition, у якої базова частота становить 1033 МГц замість стандартних 915 МГц, а вбудовані функції розгону здатні збільшити її до 1111 МГц. Ефективна тактова частота пам'яті (2 Гб GDDR5) теж збільшена до 6608 МГц в порівнянні зі стандартними 6008 МГц. А модель GeForce GTX 660 Ti UltraCharged від компаній Point of View і TGT і зовсім має режим автоматичного розгону до частоти 1200 МГц, яку додатково можна підняти ручними настройками. Однак графічні процесори з низькими витоками для цієї моделі підбираються вручну, тому й коштує вона 329 євро.