Як зробити талію тонше.

Тонка талія - предмет мрії всіх жінок. Наблизитися до заповітної мети представницям прекрасної статі допоможуть систематичні вправи на прес і бічні м'язи живота. Займатися потрібно не менше 3 разів на тиждень. Вправи необхідно виконувати не раніше, ніж через 1,5 години після їжі.

Інструкція
1

Встаньте, ноги на ширині плечей, руки зігніть в ліктях і помістіть долоні на плечі. На вдиху скрутіть верхню частину тіла вправо, з видихом поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом скрутити вліво, на видиху - корпус прямо. Повторіть вправу 15-20 разів в кожну сторону.

2

Встаньте, ноги на ширині плечей, руки на поясі. З видихом праву руку витягніть над головою, нахиліться вліво. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть нахил в іншу сторону. Вправа виконуйте 20 разів в кожну сторону.

3

Ляжте на підлогу, руки розташуйте за головою, ноги зігніть в колінах. На вдиху нахиліть коліна вправо, дістаньте ними до підлоги. З видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть нахил в іншу сторону. Повторіть вправу в кожну сторону 20 разів.

4

Ляжте на підлогу, руки покладіть під стегна, ноги підніміть вгору. На вдиху відірвіть стегна від підлоги і затримайтеся в цьому положенні 2-3 секунди, з видихом поверніться у вихідне положення. При виконанні вправи підйом виконуйте за рахунок м'язів преса. Зробіть 15 - 20 повторів.

5

Ляжте на підлогу, руки за головою, ноги зігнуті в колінах. На вдиху підніміть верхню частину тіла і направте правий лікоть до лівого коліна, на видиху поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом підніміться і потягніться лівим ліктем до правого коліна, з видихом ляжте на спину. Повторіть вправу 20 разів.

6

Щодня обертайте на талії обруч. Він не тільки зробить талію тоншою, але і робитиме відмінний масаж органів черевної порожнини. Регулярні заняття зміцнять м'язи талії, преса і стегон.