Хто придумав олімпійські кільця.

П'ять кілець - міжнародний символ сучасної Олімпіади, який був придуманий на початку XX століття. Він є одним з десяти атрибутів змагань, що включають в себе вогонь, оливкову гілку, гімн, медалі, гасло та ін. Олімпійські кільця зображуються на полотнище білого прапора, що розвівається над величезними стадіонами, часто побудованими спеціально для довгоочікуваного спортивної події.
Майже одночасно з відродженням Олімпійських ігор в їх сучасному варіанті, яке припало на рубіж XIХ і ХХ століть, з'явилося і так зване олімпійський рух. Його засновником став барон П'єр де Кубертен, якому належить і центральна роль у розвитку нової віхи історії Олімпіади. Основною ідеєю руху було повне відчуження міжнародних спортивних змагань від політичних відносин беруть участь стран.Іменно ідея єднання спортсменів усіх країн і їх зречення від політичної ситуації в рідних країнах лягла в основу створення міжнародного символу Олімпіади. П'ять кілець різного кольору на білому прапорі, за однією з версій, представляють п'ять континентів. Білий колір полотнища означає, що між країнами немає жодних політичних конфліктів на момент Олімпіади. Іншими словами, мир у всьому світі. Власне, в цьому полягав основний принцип стародавніх ігор, який прагнув перенести в сучасність П'єр де Кубертен.Существует й інша версія різнобарвності кілець. Де Кубертен обрав досить популярні кольори, хоча б один з яких обов'язково присутній в національному прапорі будь-якої країни. Однак більшість джерел підтверджує першу версію. Відповідно до неї синій колір відповідає Європі, жовтий - Азії, чорний - Африці, червоний - Америці і зелений - Австралії. Перетин кілець відображено в олімпійській хартії, тобто статуті ігор, за яким у змаганнях можуть брати участь спортсмени з усього світу, будь-якого кольору шкіри і віросповідання. Не допускається дискримінації за будь-яких прізнаку.По того, як проходять Олімпійські ігри, легко помітити, що статут ігор не завжди виконується. На церемонії відкриття незмінно з'являються символи Олімпіади, які супроводжують її на всьому протязі змагань. В тому числі священний олімпійський вогонь, який, у свою чергу, символізує сонце над країнами, які перебувають в світі. Однак не всі країни дотримуються хартію. Найбільш вразливою в цій ситуації стає країна-господиня Олімпійських ігор. Зокрема, в 1980 році США повністю проігнорувала гри в СРСР. Її приклад наслідували Канада, Туреччина, Південна Корея, Японія, ФРН і Китай.
Розіграш - один з хороших способів пожартувати над своїми друзями або колегами. Є навіть певний день у році, коли люди намагаються оригінально розіграти своїх близьких - 1 квітня, день сміху. Старі популярні жарти вже не цікаві, а придумати щось нове складно. Проте немає нічого неможливого, була б фантазія і почуття гумору.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначте жертву свого розіграшу. Розіграти можна абсолютно будь-якого знайомого людини. Однак потрібно дотримуватися деяких рамки. Наприклад, не варто розігрувати свого начальника. Звичайно, бувають такі керівники, які можуть зрозуміти жарт і не образяться на вас. Проте краще не розігрувати начальника перед всім колективом, щоб він не відчував себе незатишно. Також не варто жартувати над малознайомими людьми. Ви можете помилитися у виборі розіграшу, і він вийде далеко не смішним, а навпаки, образить людини. Тому об'єктом жарту краще вибирати близьких друзів, які точно її оцінять.
2
Намагайтеся придумати розіграш відповідно до особливостей людини. Наприклад, якщо ваша подруга не розбирається в комп'ютерах, можете розіграти її наступним чином: зробіть скріншот робочого столу, потім встановіть цю картинку як фоновий малюнок на комп'ютер. У настойках дисплея поставте галочку навпроти «приховати значки робочого столу». Коли жертва розіграшу включить комп'ютер, перед її очима відкриється звична картина, однак відкрити ні одну папку вона не зможе. Будьте поруч у цей момент, щоб вдосталь насолодитися її спробами виправити ситуацію.
3
Вибираючи розіграші, в першу чергу думайте про те, чи буде це смішно для тієї людини, над яким ви вирішили пожартувати. Головне, щоб жарти були смішні, а не приводили людини у відчай. Наприклад, далеко не всім буде смішно, якщо ви непомітно викрадення машини з двору, а потім зателефонуйте господареві і, представившись поліцейським, повідомте, що його автомобіль знаходиться в розшуку, тому що на ньому злочинці збили людину. Розіграш і не повинні бути жорстокими.
4
Залучайте друзів. Навіть в саму банальну жарт про білу спину жертва розіграшу повірить, якщо йому про це скаже велика кількість людей. Придумуйте добрі, веселі жарти, над якими приємно посміятися і які не зачеплять почуття людини. Не забувайте, що так пожартувати можуть і над вами, тому будьте обережнішими.