Як включити на сервері плагіни.

При установці плагінів на сервер користувачеві зовсім не обов'язково мати хакерські навички. Включення плагіна не потребує будь-якого програмного забезпечення. Воно виробляється стандартними засобами системи.
Інструкція
1
Підберіть собі відповідний плагін в інтернеті. Завантажте його до себе на комп'ютер. Знайдіть в директорії Cstrike \ addons \ amxmodx вже наявну там папку Plugins. Скопіюйте в неї вибраний вами плагін. Відкрийте в вищеназваної директорії папку cstrike \ addons \ configs. За допомогою стандартного текстового редактора включите перегляд файлу plugins.ini. У вас на екрані монітора повинен відкритися каталог. У нижній його частині введіть ім'я встановлюваного плагіна. При цьому дуже важливо зберегти наявне розширення. Проведені вами зміни збережіть, а потім зробіть перезавантаження сервера для застосування налаштувань встановленого на ньому плагіна.
2
Для того щоб додати в поле швидкого доступу встановлений плагін, скачайте з будь-якого інтернет-ресурсу gamemenu.amxx. Відкрийте у себе на комп'ютері завантажену папку. В ній розташовані два важливих файлу. Стандартним способом, описаним у першому кроці, встановіть gamemenu.amxx. Щоб правильно налаштувати даний плагін, відкрийте текстовий документ під назвою gamemenu.txt.
3
За допомогою стандартного текстового редактора перегляньте файл настройок. У рядках, в яких знаходяться дані IP-адреси та ім'я сервера, вкажіть вірну інформацію. Обов'язково збережіть всі проведені зміни, після чого в папці cs \ cstrike \ addonsamxmodx \ configs створіть копію відредагованого файлу. Знову перезавантажте сервер.
4
Зробіть компіляцію плагінів. Ця операція особливо необхідна, якщо в завантаженому архіві є додаткові файли: аудіо, відео, моделі і пр. Знайдіть додатковий файл, який має розширення .sma, і скопіюйте його в папку cstrike \ addons \ amxmodx \ modx \ scripting. Файл, в якому проводилися зміни, перенесіть в compile.exe. В результаті повинна з'явитися папка Сompiled. Встановіть в ній вищеописаним способом скомпільований файл плагіна.